Оскільки відновлення після пандемії зараз починає формуватися, багато людей шукають нові роботи, а багато компаній прагнуть залучити нових працівників, коли вони знову відкриваються та планують світле майбутнє.

Це дає значні можливості для LinkedIn, і оскільки вона прагне використовувати ці зростаючі тенденції, платформа сьогодні оголосила про деякі нові функції для сторінок компанії LinkedIn, які допоможуть підприємствам краще підходити до наступного етапу процесу.

Нова опція відображення «Основне робоче місце»

По-перше, LinkedIn додає нову опцію відображення «Основне робоче місце» в профілі компанії, що дозволить компаніям вказати, чи є їхні співробітники зазвичай «віддаленими», «гібридними» чи «на місці», щоб забезпечити більшу прозорість щодо доступних опцій.

 

Оновлення сторінок компанії LinkedIn

 

Як ви можете бачити тут, нова опція «Політика первинного робочого місця» дозволить брендам вказати свої можливості щодо гнучкості персоналу у верхньому рядку на сторінці, що може допомогти залучити ширший пул потенційних кандидатів на роботу на тлі поточної WFH. зміна. У цьому ж просторі підприємства також зможуть повідомити про свою політику щодо вакцин, коригування оплати тощо.

LinkedIn також додав подібні до списків вакансій, надаючи компаніям більше способів поділитися конкретними політиками та підходами, щоб допомогти прояснити, що вони пропонують як робоче місце. Це спростить фільтрацію потенційних кандидатів і спростить процеси найму, при цьому опції, по суті, працюють як засіб відбору потенційних клієнтів.

Удосконалення параметрів «Моя компанія»

LinkedIn також прагне покращити параметри «Моя компанія», які дозволяють брендам керувати залученням співробітників до програми.

LinkedIn вперше додав свої інструменти «Моя компанія» ще в лютому, забезпечуючи засоби для безпосереднього спілкування з співробітниками на платформі та заохочуючи ділитися конкретними оновленнями для розширення акцій та оголошень.

Тепер LinkedIn додає більше можливостей на цьому фронті: “За допомогою цих [нових] оновлень ви можете легко керувати контентом зі свого каналу сторінки на вкладці «Моя компанія» одним натисканням кнопки. Ми сповістимо співробітників, щойно буде підготовлено новий контент, і запустимо їх прямо в процес повторного обміну, щоб вони точно знали, як вони можуть допомогти розширити ваші повідомлення. Ми також покажемо співробітникам, як важлива їх повторна публікація, за допомогою динамічної візуалізації вмісту, яким діляться інші в організації».

 

Оновлення сторінок компанії LinkedIn
 

Принцип вкладки «Моя компанія» полягає в тому, що люди привертають більше уваги до LinkedIn, ніж профілі бренду, тоді як співробітники на 60% частіше будуть спілкуватися з публікаціями від колег, ніж звичайні учасники. Тому цілком зрозуміло, що сприяння більш прямому обміну інформацією між співробітниками є кращим способом розширити обмін повідомленнями як серед ваших співробітників, так і в цілому в LinkedIn.

Нові оновлення надають більше можливостей на цьому фронті, і їх, можливо, варто випробувати в рамках програми адвокації співробітників.

Аналітика сторінки LinkedIn

І, нарешті, LinkedIn додав нову настроювану аналітику конкурентів до вашої вкладки «Аналітика сторінки LinkedIn», що дає змогу додати до дев’яти своїх конкурентів для порівняння ефективності їхньої сторінки LinkedIn.

 

Аналітика сторінок LinkedIn

 

Подібно до сторінок Facebook для перегляду, цей список дає вам базове порівняння ефективності інших сторінок у вашій ніші в LinkedIn, що змусить вас почуватися краще або гірше щодо ваших власних показників.

Але LinkedIn навмисно обережно ставився до цього, надаючи лише основні показники для порівняння, на відміну від поглиблених даних про продуктивність, які могли б діяти як більше дестимуляції. Це також, неминуче, означає, що представлені дані не дадуть вам багато чого для продовження, але це може допомогти надати деякий контекст щодо ваших результатів і того, як вони збігаються з іншими у вашій ніші.

LinkedIn також зазначає, що незабаром додасть показники залучення, щоб покращити цю опцію.

Це кілька цікавих доповнень, які можуть надати більше вказівок у вашому процесі управління LinkedIn, а також допоможуть оптимізувати підбір персоналу та максимізувати повідомлення про бренд. Відносні ефекти кожного з них залежатимуть від того, як ви їх використовуєте, але з ними, безумовно, варто поекспериментувати та перевірити, чи принесуть вони користь вашому бізнесу.

Джерело: LinkedIn

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Q/A: Найважливіші KPI для маркетологів? 🎃

♬ А о и и э и а – ALIZADE

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.