LinkedIn прагне полегшити брендам максимізацію охоплення своїх публікацій за допомогою нової, подібної до Facebook опції “Boost”

Ця функція прагне перетворити звичайні оновлення сторінок на платні оголошення, а також додає нові інструменти, які допомагають максимізувати віртуальні події та відстежувати їх ефективність у додатку.

По-перше, у новій опції “Boost” – як пояснює LinkedIn, іноді, коли ви публікуєте органічне оновлення на сторінці своєї компанії, ви бачите, що воно набуває певного значення, і ви, можливо, захочете скористатися цим, не потребуючи створити нову рекламу.

Тепер ви зможете це зробити: “Починаючи з сьогоднішнього дня, ви можете легко” підсилити “будь-яку високопродуктивну органічну публікацію безпосередньо зі своєї сторінки LinkedIn. Натисканням кнопки та кількома платіжними реквізитами ви можете легко надати своєму найзахоплюючому або чутливому до часу вмісту трохи поштовху швидко розширте охоплення аудиторії. Це настільки просто, наскільки це звучить, і найновіший спосіб охопити ширшу аудиторію, не маючи необхідності навчитися використовувати будь-які нові маркетингові інструменти”.

LinkedIn Boost

Як ви можете бачити тут, незабаром ви побачите нову кнопку “Boost” на публікаціях на сторінці вашої компанії, що забезпечує швидкий і простий спосіб отримати більше охоплення – якщо ви готові за це платити.

У супровідних примітках щодо Boosting LinkedIn пояснює, що користувачі зможуть обирати з чотирьох цілей під час підвищення:

•  Впізнаваність бренду
•  Перегляди відео
•  Заручини 
• 
Відвідування веб-сайтів

Тоді ви також зможете вибрати цільову аудиторію:

•  На основі профілю – виберіть критерії цільової аудиторії серед посадових обов’язків, функцій роботи чи галузей компанії.

•  На основі інтересів – Виберіть критерії цільової аудиторії серед груп учасників.

•  Шаблон аудиторії LinkedIn – Виберіть шаблон аудиторії LinkedIn із попередньо встановленими параметрами націлювання.

Ви також можете вибрати місце розташування, додати виключення та встановити бажаний бюджет. Потім ви натискаєте “Підсилити”, і ваша кампанія розпочинається. LinkedIn також опублікував короткий посібник з підвищення рівня для тих, хто шукає більше порад та стратегій.

Це може бути корисним способом отримати більше очних яблук на своєму вмісті, а також забезпечити засіб органічного тестування, оскільки ви можете збільшити дописи, які вже набирають популярності.

Справжнє значення буде зводитись до того, наскільки ефективно система націлювання LinkedIn показує ваш вміст потрібній аудиторії – і як у Facebook, трохи страшно, що потрібно платити, щоб охопити принаймні деяких людей, які, ймовірно, вже стежать за сторінкою вашої компанії. Але в будь-якому випадку, це може бути інший варіант, який слід розглянути, принаймні для експериментів, оскільки ви прагнете максимізувати свою ефективність LinkedIn.

Окрім цього, LinkedIn додав нову опцію Event Ads, щоб допомогти маркетологам підвищити обізнаність про свої віртуальні події.

Рекламні оголошення LinkedIn

“Появляючись безпосередньо у стрічці LinkedIn, функція” Оголошення подій “допомагає вам просувати вашу подію, виділяючи ключові деталі події, такі як дата, час та спосіб приєднання до вашої події, до абсолютно нової аудиторії, а також дозволяючи учасникам дізнатися, чи є взаємний зв’язок виявив зацікавленість у відвідуванні”.

Протягом останнього року LinkedIn працював над вдосконаленням своїх варіантів віртуальних подій у відповідь на посилений попит через пандемію. Платформа зробила свою опцію “Події” доступною для всіх сторінок компанії в квітні минулого року, а потім додала пряму трансляцію подій  через місяць, надавши нові способи полегшити зв’язок у програмі та розміщуючи віртуальні події, пов’язані з присутністю вашої компанії.

Джерело: Social Media Today

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.