Раніше ви могли виходити в живий ефір в Instagram лише з однією людиною.

Instagram хоче, щоб одразу більше людей виходило в прямому ефірі, тому вчора він запустив Live Rooms. Ця функція, яка буде доступна у всьому світі, дозволяє чотирьом людям вести відеочат в прямому ефірі порівняно з попереднім обмеженням для двох. У сьогоднішній публікації блогу Instagram йдеться, що, сподіваючись, ця функція заохочує людей розпочати “ток-шоу чи подкаст”, провести “джем-сесію” або співпрацювати з іншими блогерами.

Live Rooms з більшою кількістю людей означає, що вони можуть залучити більшу аудиторію. Підписувачі всіх учасників побачать Live Rooms та, залежно від їх сповіщень, отримають пінг про початок такої трансляції.  (Однак усі, хто заблокований активними учасниками, не зможуть приєднатися до трансляції.)

 

Як виглядає нова функція на практиці

Першим нову функцію продемонстрував директор Instagram – Адам Моссері. У своєму профілі в Instagram він провів спільний прямий ефір ще з трьома учасниками платформи. 

Джерело: @mosseri

Далі ви можете проглянути запис цього ефіру, щоб зрозуміти, як можна використовувати нову функцію Instagram для своїх особистих та професійних цілей. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adam Mosseri 😷 (@mosseri)

Цю функцію можна легко порівняти з Clubhouse – новим галасливим соціальним аудіододатком, який дозволяє людям спілкуватися “в кімнатах” (англ. – room). Там більш як 10 людей можуть говорити одночасно, а кімнати можуть охопити до 8000 людей, поки вони не заповняться. 

Повідомляється, що Facebook створює безпосереднього конкурента, але Instagram Live зможе вже захопити деяких людей, які можуть бути зацікавлені в Clubhouse, але наразі не можуть отримати до нього доступ – він доступний лише за допомогою запрошень і доступний лише на пристроях iOS.

Але на відміну від Clubhouse, Instagram Live вимагає від людей присутності перед камерою, що викликає додатковий тиск гарного вигляду та перебування у фотогенічному середовищі. Clubhouse процвітає, оскільки для цього потрібен лише телефон і знижує очікувані звукові сигнали. (Люди регулярно спілкуються в чаті, перебуваючи в машині, на прогулянці або просто в гучному місці.)

Однак, Live Rooms, ймовірно, буде добре працювати на платформі Instagram, оскільки люди повертаються до своїх вже усталених підписників та роблять ставку на високу енергію, яку може створити більше людей в ​​одному ефірі одночасно.

Джерело: Instagram, The Verge

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: