Згідно зі звітом Stream Hatchet про тенденції прямої трансляції відеоігор за 2021 рік, у 2021 році шанувальники трансляції дивилися в середньому 653 мільйони годин прямих трансляцій щотижня на Twitch, YouTube Gaming та Facebook Gaming. 

Загальний час перегляду потокової трансляції відеоігор у 2021 році збільшився на 21% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Хоча зростання на 81% було досягнуто в 2020 році, глобальна аудиторія потокової передачі відеоігор значно зросла.

 

Stream Hatchet також виявив, що Twitch продовжує лідирувати на ринку серед західних платформ потокової передачі відеоігор, на які припадає 71% від загальної кількості годин перегляду за 2021 рік. Лідер ринку прямих трансляцій збільшив загальну кількість годин перегляду на 31,4% за рік і додав приблизно 6 мільярдів годин перегляду в 2021 році. Хоча Twitch і Facebook з кожним роком значно зросли, YouTube був єдиною великою західною платформою, яка зазнала скорочення під час перегляду прямої трансляції.

У жанрі Battle Royale було найвище загальне кількість годин перегляду, наприклад Fortnite, Garena Free Fire, VALORANT, PUBG Mobile і COD: Warzone, які отримали понад 1 мільярд годин перегляду. Тим часом у звіті сказано, що мільярди годин перегляду ігор із відкритим світом, таких як Minecraft, Grand Theft Auto V та Rust, показують, що існує великий інтерес до майбутніх платформ «метавсесвіту».

 

Мобільні ігри продовжують зростати, йдеться у звіті. 3 з 10 кращих ігор за кількістю годин перегляду — це мобільні ексклюзиви: Garena (1,23 млрд), PUBG Mobile (1,09 млрд) і Mobile Legends (889,2 млн). GTA V стала найкращою грою для прямих трансляцій у 2021 році, яка заробила 2,7 мільярда годин перегляду та піднялася з 5-го за кількістю переглядів у 2020 році на 1-е місце.

Джерело: Stream Hatchet

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Саме собою не розрулиться 😅 #smm #smmукраина #instagram #таргетолог ♬ FOREVER – Audrey Karrasch

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: