Очікується, що споживачі мобільних пристроїв у 2021 році витратять 548 мільярдів годин на пряму трансляцію у таких популярних соціальних додатках, як TikTok, Twitch та Instagram, згідно з останнім звітом App Annie

Компанія з аналізу даних та мобільних даних прогнозує, що загальний час, витрачений на 5 найкращих соціальних додатків, які використовуються переважно для потокової трансляції, цьогоріч перевищить 500 мільйонів годин лише на пристроях Android (за межами Китаю), з 3-річним CAGR 25%, на 10% вище, ніж 15% CAGR додатків для чату, фото та відео. 

Джерело зображення: App Annie
 

Чим більше часу користувачі витрачають на ці програми, тим більше грошей вони витрачають на покупки через додаток. 

За словами App Annie, на соціальні програми, які пропонують пряму трансляцію як помітну функцію, припадає 3 долари з кожних 4 доларів, які користувачі витрачають у топ-25 соцмедіа додатків у першій половині 2021 року. 

Джерело зображення: App Annie

Багато програм, включаючи TikTok, Twitch та Bigo Live, дозволяють користувачам підтримувати стріми за допомогою віртуальних подарунків та валют у додатках. 

Згідно зі звітом, споживачі витратять 6,78 млрд доларів на соціальні програми цього року та 17,2 млрд доларів у 2025 році, коли загальні витрати за весь час перевищать 78 млрд доларів. Це значне зростання буде значною мірою обумовлено покупками в додатках, які користувачі здійснюють для підтримки прямих трансляцій та творців контенту.

Джерело зображення: App Annie

Програми потокової передачі та платформи соцмедіа, які транслюють відео в прямому ефірі, стають все більш популярними, особливо серед покоління Z.

Недавнє дослідження показало, що 83% від Gen Z тепер все частіше використовують мобільні додатки з відео в реальному часі потокове відео і виклику функції. 

Джерело: App Annie

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: