Про фешн-креатив локальних брендів. Топ-10 Insta-профілів за вересень 2020.

Осіння депресія оминає тих, хто вміє створювати затишну атмосферу з дрібничок,  а стильних дрібничок багато не буває!

Ми підготували для вас підбірку з 10-ти Insta-акаунтів українських жіночих брендів, які в своїх профілях не просто пропонують одяг, а дарують атмосферу осіннього затишку та робочих буднів через теплі худі, водолазки та стильні лофери. 

 

Emmelie Delage — @emmelie_delage

Бренд, який самостійно займається виготовленням одягу, адаптувався під зміну сезону та пропонує своїм підписницям нову осінньо-зимову колекцію.

Цікаво звернути увагу на стиль обробки фотографій в стрічці цього акаунту. Бренд публікує знімки та відео, зроблені у різних стилях та кольорах, але всі вони оброблені таким чином, що гармонійно виглядають разом. 

 

 

 

Dari Co — @dari_co_

Бренд боді та купальників святкує свій час, адже восени має що запропонувати своїм підписницям — стиль, комфорт та тепло.

Трендові осінні образи з естетичних фотографій надихають бути стильними та радіти цій порі року.

Цікавість до товарів бренду підсолоджують тексти, в яких бренд радить ідеї, як затишно провести вихідні та вільний час підписувачів. 

 

 

PAPAYA — @papaya_ua

Інстаграм-акаунт Papaya не просто пропонує окремі речі, а формує з них трендові образи, демонструючи, як їх можна комбінувати. 

 

ÁSOME та інші — @asome_studios

У квапливу осінь хочеться бути модним, але не завжди є час вишукувати інформацію про тренди. Тому бренди і намагаються втілити усі трендові елементи в своїх модних луках, презентуючи підписувачам вже готові рішення.

Бренд має цікавий стиль викладу інформації про товари — максимально детальні фото товару супроводжують лаконічні тексти. 

 

Ukrainian Brands Concept Store — @kapsula_official

Акаунт, який пропонує повноцінні трендові образи. Особливість цієї сторінки — створення капсульного гардероба та написання інформативних дописів про стиль та моду. Маленький журнальчик про моду в телефоні. 

Lovik — @lovik_shop

Український бренд-виробник модного жіночого та молодіжного одягу заздалегідь переключився на хвилю осені. 

У SMM бренд застосовує декілька завжди працюючих прийомів: зображення в одному стилі, вказують розміри та ціни, однаковий фон на всіх зображеннях.  

 

FASHIONISTA — @fashionista_ua

Профілі Fasionista — це поєднання корисних порад та справжнього естетичного задоволення. Побачивши кольорову гаму акаунту не дозволиш собі відписатися, бо вона так і притягує своїми теплими відтінками осені. 

Бренд застосовує багато різних фішок в SMM, як от окремий акаунт-каталог зі взуттям — @fashionista_shoes. 

 

LOOKIE ATELIER — @lookie_atelier

Акаунт зі стильним взуттям демонструє теплі та атмосферні фото, де кожна пара взуття особлива та унікальна. 

MIR — @m1r.store

Бренд, який постить незвичайні фотографії та пропонує новий погляд на стиль.

Бренд просуває вироби за допомогою фото луків та коротких підписів англійською, націлючись на глобальну аудиторію поціновувачів такого стилю.

 

SOLMAR — @solmar_official

Бренд базового одягу спонукає виходити за рамки чорного та білого.

У SMM бренду ви помітите декілька важливих рис: емоційні заклики, звернення до аудиторії, чітке транслювання переваг бренду, вказування цін та точного складу матеріалів виробів. 

 

Фешн-інстаграм українських брендів одягу та аксесуарів — це кольорово та цікаво.

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: