Міжнародний фотобанк розпочав кампанію #LockdownArt на підтримку фотографів, які продовжують проводити зйомки попри обмеження. 

Сьогодні багато фотографів втратили не лише джерело прибутку, але й головне – можливість займатись улюбленою справою. Кордони закриті, подорожі неможливі, за вікном один пейзаж і одні й ті ж обличчя довкола. Та справжній художник здатен побачити мистецтво навіть у повсякденних речах. Depositphotos знайшли натхнення у творчості фотографів на карантині та розпочали кампанію #LockdownArt на їхню підтримку

“Коли мода вийшла з моди, коли спорт вже не видовищний, коли залишився один пейзаж і один лайфстайл кожного дня… хтось зупинився. А ми – приймаємо виклик! Адже можна посадити фотографа на карантин, але не можна посадити на карантин його талант!” – посил кампанії.

Маніфест проєкту був зібраний зі знімків, створених фотографами в ізоляції. 

 

“Наша ідея у тому, що фотосток може бути не просто інструментом продажу контенту, але й платформою, яка дає можливість ділитися своєю творчістю зі світовою комьюніті. Ми хочемо підтримати авторів з усього світу і показати їхній талант”, – розповідає Вадим Нехай, CEO Depositphotos.

Щоб приєднатися до проєкту, станьте автором Depositphotos і завантажте свої роботи на сайт із тегом #LockdownArt. Контент-куратори фотобанку виберуть найцікавіші знімки та зберуть їх у спеціальну колекцію, яка буде представлена у бібліотеці Depositphotos, на лендингу проєкту, а також розіслана мільйонам користувачів і клієнтів у всьому світі.

“Творчість на карантині – це те забуте відчуття з дитинства, коли після школи можна займатись чим завгодно. Без особливої мети, без технічного завдання, просто для себе. Коли увесь світ зупинився, ніхто не чекає значних результатів, чудової якості або дорогих матеріалів. Нарешті з’явився час для справжньої творчості без правил. Проєкт важливий, тому що може надихнути творчих людей трохи пофантазувати з підручними матеріалами, а іншим показати, що світ не зупинився остаточно і що можна творити у будь-яких умовах” – Дар’я Єрмоліна, фотограф.

Ідея і візуальний стиль комунікаційної кампанії розроблені разом з креативним агентством Crevv і незалежним креатором Анною Гончаровою.  

Читайте більше: