Нова рекламна кампанія L`Oreal «Я того варта» сколихнула світ.

Протягом 50 років L’Oréal Paris доносить це повідомлення, яке кожен з нас може створити власноруч: «Тому що я того варта».

Зараз компанія створила серію роликів, в кожному з яких представники бренду оголюють свою душу та дають свої особисті свідчення про своє ставлення до краси та відчуття власної гідності.

Незалежно від походження, віку та успіхів, у кожного є історія власної подорожі самооцінки. Ви можете уявити, що легко сказати «Я того варта», коли ти зірка, як Кейт Вінслет. Ну, не легше, ніж тобі! Кейт пояснює, що ви просто повинні дивитися на себе так, якою ви є, без усякого макіяжу та гламу, і визнавати, що ви красива, зі своїми якостями і своїми недоліками.

Ми всі рівні, що повинні стояти у своїй правді і пишатися своєю недосконалістю та відмінностями. Подивіться відео Кейт, щоб відчути більше можливостей щодо власної гідності.

 

Дивитися відео з Кейт Вінслет:

 

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Кейс – почати все з 0 🔥 #лайфхак #tiktok #маркетинг ♬ Hip Hop with impressive piano sound(793766) – Dusty Sky

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedIn, Instagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Читати більше: