Після публікації брендових VR-масок в Instagram Louis Vuitton здивував fashion-світ новою колаборацією.

Цього разу французький дім моди обрав у якості партнера – Riot Games, розробника гри «League of Legends». Разом вони накреативили унікальний скін чемпіона Qiyana та приурочили його до проведення чемпіонату світу з цієї гри. Екслюзивний скін з’явиться виключно під час участів матчах в рамках чемпіонату з 10 листопада та буде доступним до 25 листопада 2019. Модний дім зазначає, що дизайном скіну займався французський дизайнер та креативний директор дому Louis Vuitton Ніколя Жескьер.

І, звичайно, в цій колаборації не обійшлося без славетних чемоданів бренду. Французький дім Louis Vuitton створив ексклюзивний чемодан для кубків Чемпіонату світу з гри в «League of Legends» 2019 року.

Що це означає для бізнесу?

Преміум fashion-бренди мають чітке розуміння, що для охоплення нової цільової аудиторії зараз вже замало просто бути присутнім в digital – рекламні кампейни та класичні колаборації слугують всього лиш онлайн-вітриною бренду. А ось для того, щоб залучити нове покоління, вони здатні виховати свою нову цільову аудиторію – через ігри з жаданим трофеєм. 

 

Послуги PRO Ідеї