Згідно з прес-релізом, M&M’s оновлює свій бренд, щоб зробити більший акцент на інклюзивності та приналежності. 

Зусилля були зроблені у партнерстві з креативним агентством BBDO New York, дизайнерською студією Jones Knowles Ritchie та компанією зі зв’язків з громадськістю Weber Shandwick, за деталями, надісланими електронною поштою Marketing Dive.

Амперсанд лінії Mars Wrigley буде використовуватися більш помітно, подвіюватися як точка зв’язку між двома пані та символ того, як бренд може об’єднувати людей. Талісмани M&M також набувають модернізованого вигляду, а макіяж підкреслює їхні «нюанси характеру» на святі самовираження. Колірна палітра M&M і поєднання цукерок різних форм і розмірів приділятимуть більше уваги, щоб продемонструвати, як суспільству веселіше разом, відповідно до оголошення.

Маркетинг буде більше зосереджений на об’єднанні повідомлень, зберігаючи при цьому усталене почуття гумору M&M. Компанія підтримує капітальний ремонт із зобов’язанням підвищити відчуття причетності для 10 мільйонів людей у ​​всьому світі до 2025 року. Частково ця ініціатива буде відслідковуватися через новий фонд M&M’s, який охоплює фінансову підтримку, наставництво та ресурси в індустрії мистецтв та розваг.

Ідея

M&M’s зосереджує свою мету на інклюзивності з капітальним оновленням бренду. Стратегія є широкомасштабною, зачіпаючи рекламу, роздрібні магазини, активацію брендів, а також образи та зовнішній вигляд давніх талісманів цукерок M&M. Зміни в упаковці та дизайні персонажів є тонкими, але символічними — жіночий зелений M&M замінив чоботи на високих підборах на кросівки, наприклад, — у той час як M&M’s підтримує свої «шутливість і гумор», навіть якщо тема єдності виділяється на перший план. 

 

Ідея полягає в тому, щоб позиціонувати розваги як потужний засіб об’єднання людей і вселення почуття причетності. Це проста концепція, яка могла б знайти резонанс протягом періоду, позначеного інтенсивним поділом. Американські споживачі найчастіше кажуть, що суспільство конфліктує за партійними, расовими та етнічними ознаками, згідно з нещодавнім дослідженням Pew Research Center щодо розколу в розвинених країнах. У той же час, навіть розгляд таких тем, як інклюзивність у маркетингу, може бути болючим предметом для споживачів, які вважають за краще тримати бренди та політику осторонь.

M&M’s може обійти такий скептицизм, звернувши увагу на прості й безтурботні повідомлення. Це спосіб, який втратив репутацію в перші урочисті дні пандемії, але відродився, оскільки маркетологи намагаються заспокоїти стресові фактори COVID-19. П’ятдесят сім відсотків споживачів, опитаних дослідницькою платформою Attest, заявили, що хочуть бачити більше гумору від брендів цього року.

Звуження інклюзивності також може бути спробою M&M’s зв’язатися з молодими когортами, такими як Gen Z, які віддають перевагу прогресивним соціальним цінностям. Аттест виявив, що майже половина (46%) представників покоління Z хочуть, щоб бренди вирішували такі гострі теми, як расизм, проти 30% бебі-бумерів, які сказали те саме.

Додавши оновлення в реальний світ, M&M’s намагається допомогти 10 мільйонам людей відчути себе більш залученими протягом наступних трьох років. У заставі мало деталей, але співпадає з іншими проектами материнської компанії M&M. Mars зобов’язується до кращого балансу гендерних факторів у керівних командах та щорічних аудитів різноманітності своєї реклами, які проводяться Інститутом Джини Девіс. Бренд також є віце-головою Unstereotype Alliance, і виконує роль, який він вперше взяв на себе в квітні минулого року.

Хвиля ребрендингу 

Лише за кілька тижнів 2022 рік уже приніс кілька амбітних змін бренду. Пивоварний гігант Anheuser-Busch на початку цього тижня оновив свою візуальну ідентичність та логотип, щоб підтримати преміальний, перспективний підхід із більш яскравим використанням золотих відтінків, які нагадують колір пива та ячменю.

 

 

Coca-Cola продовжує теж представляти нову упаковку, яка містить більш сміливий логотип і намагається краще розрізняти варіанти напоїв.

Джерело: coca-colacompany.com

Джерело: Marketing Dive

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 

@proidei.com Нарешті офіційна аналітика про тренди TikTok в Україні 🥳🔥 #лайфхак #маркетинг #smmукраина #tiktok ♬ Infinity – Jaymes Young

Послуги PRO Ідеї