Американський рітейлер Macy’s ставить на live shopping.

Активізація роздрібних торговців в підвищенні їх діджитал-присутності підштовхнула Macy’s оновити свій мобільний додаток з новим дизайном і навігацією та додати своє ноухау, аби залишити за собою позицію лідера роздрібної торгівлі в США, оголосили в середу.

Новий додаток доступний для пристроїв iOS та Android з 15 жовтня.  Додаток дозволяє покупцям визначати свій особистий стиль, переглядати вибір Macy’s та створювати списки своїх улюблених продуктів. Роздрібний продавець також покращив фільтри продуктів, персоналізовані рекомендації та спростив процес повернення. Macy’s додали також перевірку цін, карти магазинів, а також сповіщення про наявність продуктів, BOPIS та функції самовивезення біля бордюру.

Роздрібний продавець також запускає щотижневу пряму трансляцію покупок Macy’s Live – live shopping

Окрім оновлення свого мобільного додатка, Macy’s також експериментує з покупками в режимі реального часу. 

Універмаг проводить Macy’s Live, щотижневу подію покупок у прямому ефірі, де клієнти можуть поспілкуватися зі стилістами та ведучими фахівцями Macy’s, подивитися огляди та рекомендації продуктів у режимі реального часу та детальніше ознайомитись із запропонованими товарами. Після шоу в прямому ефірі покупці можуть переглядати архівні шоу та робити покупки за запитом. 

Взявши сторінку від ветеранів комерції в прямому ефірі, таких як QVC і HSN, роздрібні торговці роблять ставку на прямі покупки через діджитал-платформи, щоб залучити споживачів.

Ринок прямого ефіру вже почав розвиватися в Китаї, і звіт Coresight Research показує, що він може досягти 25 млрд доларів до 2023 року в США.

Аналогічний крок Nordstrom зробив на початку цього року, коли представив свою платформу прямих трансляцій, на якій можна купувати. У рамках серії подій Nordstrom у прямому ефірі в універмазі були представлені експерти по догляду за шкірою, модою та красою та представники бренду, щоб продемонструвати корисні поради та поради для глядачів. 

Але оскільки Macy’s оновлює свої діджитал-пропозиції та зосереджується на своїх продажах в Інтернеті, деякі задаються питанням, чи варто їй повністю відключити свій бізнес від електронної комерції.

У своєму звіті про прибутки за 2 квартал роздрібний продавець побачив зниження продажів у діджитал-вигляді на 6% порівняно з минулим роком, але на 45% більше, ніж у другому кварталі 2019 року.

Інвестор-активіст Скотт Остфельд, партнер та менеджер з портфелю компанії Jana Strategic Investments, повідомляє, що Macy’s може піти по стопах Saks Fifth Avenue і відокремити свій бізнес електронної комерції від фізичних магазинів, щоб збільшити ціну на свої акції. Операція електронної комерції Macy може коштувати 14 мільярдів доларів у порівнянні з її поточною оцінкою в 6,9 мільярдів доларів, повідомляє Reuters

Джерело: Business Wire

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Q/A: Чи можуть діджитал-маркетологи виконувати декілька функцій одночасно ❓

♬ original sound – proidei.com

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: