Що розуміють під терміном “маркетинг” молоді представники різних сфер діяльності в Україні.

У інформаційному бізнес-порталі PRO Ідеї. Головні новини маркетингу ви постійно дізнаєтеся медійні цікавинки, отож ми спитали представників покоління Z про те, як кожен із них ідентифікує дану концепцію.

Маркетинг – це взаємодія між продуктом (брендом) і споживачем для досягнення певної мети: більше продати і, відповідно, більше отримати; якщо коротко – це побудова спілкування між брендом і покупцем”.

Мосійчук Олена, студентка КНУ імені Т.Шевченка,
міжнародне право

                                 

Маркетинг – це комплекс заходів, дій та інструментів, спрямованих на просування товару чи послуги на ринку, збільшення попиту на товар або послугу, а також збільшенню продажів. Що стосується саме піару, то він спрямований на формування думки споживача про товар чи послугу, налагодження комунікації між брендом та споживачем, створення іміджу та репутації організації”. 

Старченкова Анастасія, PR-менеджерка, випускниця
Інституту журналістики КНУ імені Т.Шевченка,
реклама та зв‘язки з громадськістю 

 

Маркетинг – це процес залучення потенційних клієнтів або покупців зацікавлених у ваших продуктах і послугах. Маркетинг передбачає проведення маркетингових досліджень,рекламу в продаж і поширення ваших товарів або послуг”.

Рубцова Олександра, студентка Thompson
Rivers University, управління туризмом

 

Як на мене, під маркетингом розуміють психологічні інструменти, які мають за собою ціль захопити як можна більше людей «на гачок», щоб продати якомога більше продукту. 

Звичайно маркетинг має дуже цікаву сторону, що вивчає психологію людей, тому я вважаю, що бізнес без маркетингу робити неможливо. Але з огляду на дуже мені близьку філософію sustainability я переважно вбачаю в ньому трюки, які спричиняють надспоживання та нестійкий образ життя”.

Бойко Аліса, проектна менеджерка ГО

 

Маркетинг – це комплекс дій, спрямованих на донесення до споживачів цінності продукту і, в кінцевому підсумку, стимулюванні попиту на нього”.

Федорова Марія, project manager,
копірайтерка-фрілансерка

 

Маркетинг – це економічний напрямок, що спеціалізується на встановленні асортименту,  цінової політики та методик просування продукції відповідно до загального ринку з дотриманням вимог бренду або компанії-замовника до бажаної аудиторії, виду позиціонування товару та прогнозованого прибутку”.

Щемелева Аліса,
редакторка-перекладачка косметичного бренду

 

Маркетинг — це позиціонування фірми на ринку та відповідні дії задля просування і рекламування продукту”.

Семакова Марія, категорійна
менеджерка онлайн-магазину іграшок

 

Маркетинг – вид діяльності, який добре б обмежити, врегулювати законом і змусити фахівців нести звітність у випадку лже-інформування. Неправдиві сленги дають помилкові надії і так втраченим, недостатньо освіченим або просто некомпетентним у даному питанні людям. Це спеціальність нині дозволяє, скажемо, прикрасити реальну інформацію в рамках законодавства, і нав’язати ту чи іншу думку стосовно потрібного продукту сьогоднішньому споживачеві”.

Гриценко Наталія, випускниця факультету
психології і нейронауки Маастрихтського університету

 

Маркетинг – це постійно діючий, планований, прогнозований, контрольований і керований процес залучення й утримання покупців.”

Рослов Олександр,
сейлз-менеджер в Qmarketing

• • •

Ми з вами тільки що переконалися у тому, наскільки різною може бути дефініція одного й того ж слова та підхід до розуміння цілої системи ринкових відносин. А особливо приємно бачити системний підхід до розуміння, адже наші респонденти зазначили не лише позитивні аспекти, які вони вбачають у маркетингу, а й негативні.

Недарма кажуть, що скільки людей, стільки й думок, а ми з нетерпінням чекаємо вас на просторах бізнес-порталу PRO Ідеї. Головні новини маркетингу, адже у нас ще є багато інших цікавих статей! 

Розмовляла Маруся Власова.

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Лайфхак про формат сторіз в вашому айфоні 😉 Будьте PRO 😎 ##instagramhack ##hack ##smm ##сммукраина ##контентмейкер ##instagram ##iphone ##reels ##tiktok

♬ NOTHING – Westover