Згідно з останнім прогнозом Insider Intelligence, TikTok обійшов YouTube як третя за популярністю платформа для маркетингу впливу серед американських маркетологів, і розрив між ними збільшиться до 2025 року.

За оцінками Insider Intelligence, 45,7% маркетологів у США в компаніях зі 100 і більше співробітниками використовуватимуть TikTok для маркетингу впливу, а 42,5% — YouTube.

«YouTube не встигає за тенденцією коротких відео», – каже Жасмін Енберг, головний аналітик Insider Intelligence. «YouTube Shorts не зрівняється з TikTok чи навіть Instagram Reels, оскільки він продовжує боротися, щоб залучити як творців, так і глядачів. У той же час TikTok та Instagram посягають на територію YouTube, спираючись на відео більш довгої форми».

TikTok обійшов Snapchat і Twitter у 2021 році за кількістю користувачів у всьому світі. Минулого року споживчі витрати на популярний додаток для коротких відео ByteDance склали 2,3 мільярда доларів, що на 77% більше, ніж у 2020 році, порівняно з 1,3 мільярдами доларів. Згідно з аналізом, YouTube випереджає TikTok за кількістю користувачів у США. 

Очікується, що кількість користувачів TikTok у США збільшиться на 5,1% до 90,6 мільйонів користувачів у 2022 році, тоді як YouTube, як очікується, матиме 226,8 мільйона користувачів у США цього року.

Щоденний час, витрачений на TikTok серед дорослих користувачів США, досягне 40 хвилин у 2021 році і, як очікується, становитиме 38 хвилин у 2022 році. Тим часом, час, проведений дорослими користувачами YouTube у США, у 2022 році, за прогнозами, зросте приблизно на одну хвилину і досягне майже 46 хвилин на день в середньому.

Джерело: eMarketer

 

@proidei.com Reply to @a_k.nails Reels та відеопости в Instagram 🎬 #smm #smmукраина #маркетинг #instagram ♬ You – Petit Biscuit

Послуги PRO Ідеї