McCann Kyiv –  рекламна команія, що входить в провідну комунікаційну мережу McCann. 

McCann створив одні з найбільш знакових рекламних кампаній минулого століття. Нині вони допомагають брендам стати частиною популярної культури в усьому світі та взаємодіяти зі споживачами в повсякденному житті.

Як провідна комунікаційна мережа, McCann надає комбінацію переможного креативу, стратегічного інсайту та інновацій на глобальному, регіональному й місцевому рівнях у кожній зі 100+ країн, де присутні агенції мережі. Українська команда McCann пишається найвищими в Європі та світі показниками індексу EFFIE – свідченням виняткових результатів, які приносять клієнтам наші рекламні кампанії.

Стратегічний підхід McCann, який еволюціонував з філософії Truth Well Told, побудований на переконанні, що правда кожного бренда може бути каталізатором для створення потужних ідей. Саме такі ідеї досягають успіху, адже завдяки їм бренди відіграють важливу роль у житті людей. Можливості мережі McCann допомагають клієнтам розвивати їхні бренди, використовуючи знання різних галузей, медіа-платформ, технологій, мов та географічних особливостей.

Кейси: