Нова рекламна кампанія McDonald’s “без логотипу” мережі фаст-фудів, у якій відсутнє будь-яке брендування.

Останній приклад бренду швидкого харчування приховує свою продукцію в піксельному мистецтві. Створена TBWA \ Paris, реклама не має логотипу, але McDonald’s Big Mac, Filet O’Fish, чизбургер та картопля фрі все ще впізнаються за допомогою ілюстрацій. 

Кожне виконання має слоган “Вгадай, хто повернувся”. Кампанія сприяє відкриттю нових ресторанів у Франції.  

McDonald’s розпочав свою глобальну стратегію «без логотипу» в 2013 році, з кампанії TBWA \ Paris, що складається з класичних пунктів меню, сфотографованих зблизька, взагалі без брендингу. З тих пір вона застосовує подібний підхід на всіх ринках, включаючи Францію, Німеччину та Великобританію.

Мінімалістична реклама McDonald’s 

Інша робота “без логотипу” включає минулорічні зовнішні рекламні оголошення, на яких зображені надкушені страви гігантського розміру – також від TBWA \ Paris, і лише текстові білборди з переліком інгредієнтів класичних пунктів меню, створених Leo Burnett London.

Мінімалістична реклама McDonald’s неодноразово доводила приказку, що менше – це більше. 

Мало хто з рекламодавців міг дозволити собі позбутися свого логотипу та імені, але обійми мінімалізму McDonald’s демонструють силу та впевненість свого бренду.

Джерело: Adweek

Credits:

Brand: McDonald’s France
Agency: TBWA\Paris
Brand Managers: José Jacinto, Benoît Kolb, Sandy Rousseau
Agency Managers: Jonathan Serog, Emmanuelle Escalere, Louis Mainbourg
Strategic Planning: Basile Viault
Executive Creative Directors: Benjamin Marchal and Faustin Claverie
Artistic Director: Olivier Mularski
Copywriter: David Philip
Assistant Artistic Directors: Richard Ghanem and Alexandra Fremin
Producer: Camille Naulleau

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.