Про нову креативну роботу Havas Kyiv Design для McDonald’s Україна. 

У вік, коли конкуренція між брендами набирає обертів, а споживачі стають все більш вимогливими, людське обличчя бренду просто must-have. І компанія McDonald’s має таке обличчя. Справа була лише за деталями, які насправді мають неабияке значення у комунікації зі споживачами. Над цим завданням і працювала команда Havas Kyiv Design.

Інформувати потрібно, але у якій формі?

Пам’ятаєте, у будь-яких кафе і ресторанах є інформаційні матеріали? Різні таблички, наліпки, постери з написами: “Вхід заборонений”, “Оплата готівкою”, “Технічна перерва”. Погодьтеся, виглядає та зчитується не дуже френдлі.

Lovemark-бренди знають, що секрет безмежної любові споживачів до компанії ховається у цінностях, які несе у собі бренд. Головне, щоб вони були не лише на словах, а й на ділі.  Тоді цінності стають основою роботи бізнесу, сервісу, що надається, та відображаються навіть у формі спілкування з людьми.

Однією з цінностей McDonald’s є рівень обслуговування: для компанії власні клієнти і взагалі всі люди завжди будуть на першому місці. А отже піклування про комфорт — одне з головних завдань, і мова йде навіть про такі здавалось би дрібниці, як інформаційні матеріали. Бо бренд, що любить своїх споживачів, буде говорити з кожною людиною у дружній формі, створюючи позитивну атмосферу та викликаючи посмішку.

Тож, команда Havas Kyiv Design створила для McDonald’s нові інформаційні таблички та наліпки, які відповідають сутності й характеру компанії, відмовившись від нудного формального тону.

Інтуїтивні символи з картопельки

У Havas Kyiv Design подумали, що є дружнім для сучасних споживачів? Перш за все, те, коли людині не потрібно довго і важко думати над тим, що бренд хотів йому сказати. Так народилась ідея створення інтуїтивних символів.

Havas Kyiv Design зробили мову McDonald’s легкою і природною — такою, ніби це говорить звичайна людина. Повідомлення доповнили інтуїтивно зрозумілими символами, частини якого створені з патерну фірмової картоплі.

Інтуїтивне зчитування важливе не тільки в контексті “олюднення” бренду, але й виконує цілком конкретну функцію. Споживач має за мить зрозуміти, що хотів сказати бренд, куди йти та що робити. У концепції візуальна частина доповнює вербальну, однак вони можуть існувати й окремо. Якщо споживач не прочитав текст, він зрозуміє символ і навпаки.

Тепер гості ресторанів McDonald’s зможуть без зайвих зусиль орієнтуватися у будь-якому закладі, в будь-якому місті, усі матеріали будуть імплементовані в усіх точках McDonald’s.

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: