Корпоративна відповідальність та цінності бренду відіграють більшу роль у купівлі медіа, оскільки 81% опитаних брендів та партнерів агентств погоджуються, що ці якості мали більший вплив на прийняття рішень у 2021 році порівняно з останніми роками, згідно зі звітом Advertiser Perceptions.

60% маркетологів готові знизити або відмовитися від медіапартнерів, які не відповідають їхнім стандартам, навіть якщо зазначені постачальники показують продуктивність. Ця цифра означає збільшення на 18% у порівнянні з лютим 2020 року. З точки зору дій, 39% респондентів скоротили витрати на головній платформі цього року.

Серед цієї групи більше половини (54%) вказали на такі фактори, як ненависть та дезінформація, як спонукання до відходу, тоді як 51% вказали на недостатню ефективність кампаній. Результати показують, що маркетологи потенційно готові пожертвувати частиною свого охоплення, оскільки споживачі посилюють тиск на компанії, щоб вони відповідали заявленим цінностям.

Останній випуск Advertiser Perceptions у серії Trust Report свідчить про те, що маркетологи все частіше готові поступитися певним ступенем маркетингової ефективності, якщо це гарантує, що їхня реклама відображатиметься в середовищі, що відповідає бренду, де вони мають більше контролю. Четверо з п’яти опитаних стверджували, що вони хочуть більшого контролю за тим, де з’являється їхня реклама, а також чіткішого погляду на те, хто отримує прибуток від розміщення цих оголошень.

Висновки, отримані на основі відповідей 250 рекламодавців — 57% агентств, 43% маркетологів — отримані під час інтенсивного дослідження цифрових платформ. Пандемія та ширші суспільні заворушення допомогли висвітлити поточні проблеми, пов’язані з поширенням дезінформації, ворожих висловлювань та незаконного вмісту в Інтернеті.

«Тепер підходи рекламодавців виходять за рамки очевидного вмісту безпеки бренду, наприклад, зброї, оголеного тіла чи насильства», – сказала Сара Болтон, виконавчий віце-президент з бізнес-аналітики Advertiser Perceptions. «Вони оцінюють придатність бренду з огляду на їхній бренд і корпоративні цінності, і створюють ці додаткові критерії для купівлі медіа».

Facebook, друга за величиною платформа цифрової реклами після Google, восени була розбурхана через скаргу викривача та супровідних документів, які стверджують, що компанія надає перевагу прибутку над вирішенням таких проблем. У той час як технологічний гігант отримав найбільше публічних і регуляторних звинувачень, соціальні медіа загалом потрапили в центр уваги всього: від посилення політичних розбіжностей до зношування психічного здоров’я. Вісімдесят п’ять відсотків маркетологів сказали, що платформи повинні прийняти сторонню перевірку, щоб забезпечити безпеку бренду, а три чверті вважають, що вони повинні нести більшу відповідальність за шкідливі матеріали.

Вищі очікування рекламодавців щодо безпеки бренду доповнюються зростанням цінності соціальних причин. Лідером у цьому пакеті для маркетологів у 2021 році були антирасизм і соціальна справедливість, на що посилалися 38% респондентів, за ними боротьба з пандемією (31%) і кліматичною кризою (23%). Підтримка якісної журналістики та чесності новин — можливо, найважливіших інструментів для інформування громадськості про такі події, як пандемія та клімат — була основною причиною лише для 20% опитаних.

Розрив говорить про потенційний дисонанс, коли маркетологи хочуть створити публічний образ доброчесності, але остерігаються розміщувати свої бренди занадто близько до тем, які можуть виявитися суперечливими та відштовхнути споживачів. У кількох доповідях за останні місяці згадується, як списки блокування ключових слів маркетологів включають обговорення расизму, COVID-19 та зміни клімату , що завдає шкоди доходам видавців і, можливо, ресурсам для розширення охоплення цих сфер.

Джерело: Marketing Dive

 

Дивіться наші відео в TikTok: відкрити “Маркетинг для всіх”

 

@proidei.com

Курси з діджитал-маркетингу – БІЛЬ 🤧🤯

♬ original sound – Похититель Ароматов Шура Стоун

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.