Топова десятка найсмішніших, найдивніших  вірусних мемів, зображень та жартів минулого року.

10. О, як бути …

О, бути коровою на пляжі, поглядаючи на океан, або рисовим ведмедем, що охолоджується в мисці з карі, або як бути капібарою, яка у ванні з апельсином. О, як бути психічно стабільним у 2021 році.

 

9. Метью Моррісон

Актор Метью Моррісон став громадським ворогом №1 на TikTok цього року після того, як шанувальники шоу Glee почали вказувати на всі недоречні та моторошні речі, які робив на шоу його персонаж Уілл Шустер. Врешті-решт, користувачі соціальних мереж складали його танцювальні рухи, і ставили попереджувальні сигнали на відео чи зображеннях Моррісона.

 

8. Як мене знайшов електронний лист

Мем, який змусив кожного відчути певне заспокоєння щодо поштової скриньки.

 

7. Да Вінкі?

Протягом багатьох місяців Інтернет не міг перестати думати про одного з близнюків Vörös у TikTok, що неправильно вимовляє “Da Vinci”. 

З чого все почалося? На питання: “Хто намалював Мона Лізу?” – два однакові угорсько-канадські близнюки відповіли: “Da Vinky?”

 

6. Виклик 2020 року

Різ Уізерспун розпочала “Виклик 2020”, де інші знаменитості, такі, як Віола Девіс та Мінді Каллінг, поділились візуальним зображенням падіння 2020 року з фотографіями різних їхніх персонажів на екрані.

 

5. Шановні чоловіки, що заважає вам виглядати так

Після того, як користувач Twitter @katiey_ke_ запитав чоловіків у Твіттері, що заважає їм виглядати такою моделлю з твердим пресом, в мережі почали поширюватися вірусні меми, як могли б уявляти найкращі чоловіки.

 

4.Останній танок

Саме так називається програма, де є епізод, який розсмішив Майкла Джордана до сліз та став мемом.

Michael Jordan Shrug GIF by The Ringer

 

3. Чому ти так одягнений?

Хоча ми цього року не могли бути зі своїми сім’ями на свята, у нас був цей мем, щоб нагадати нам про ті незграбні, жахливі сімейні традиції, які ми пропустили.

 

2. Високий 3,7 м скелет Home Depot

Home Depot цього року додав до свого інвентарю скелет заввишки 12 футів (3,7 м). З наближенням нового сезону моторошного серіалу в Інтернеті почали циркулювати фотографії скелета, що нависав у дворах людей.

 

1. Рататуй: Мюзикл

Новий бродвейський мюзикл, натхненний улюбленим фільмом Pixar 2007 року «Рататуй». Композитори, співаки, актори, музиканти, танцюристи та художники сценографії об’єдналися, щоб написати та виконати оригінальні пісні для мюзиклу Рататуя, якого немає на жодній сцені. Шанувальники Бродвею в додатку для обміну відео стали вірусами для написання та виконання номерів, натхненних сюжетом фільму, створення рекламних афіш та створення вражаючих декорацій. 

Яким би жорстоким не був 2020 рік, жагу до життя та жарти ніхто не скасовував. Карантин ще більше всіх об’єднав, надав підтримку та мотивацію серед користувачів в мережі. 

Джерело: InsideHook

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати быльше: