Новий Mercedes-Benz EQS – це електрична версія шанованого S-класу автовиробника.

Він, безумовно, буде популярним серед певного сегменту покупців люксових автомобілів, але EQS не зробить революції на ринку електричних автомобілів. І лише тому, що це вже сталося. 

Минуло майже десятиліття з того часу, як вперше була представлена ​​модель Tesla S, яка охопила всіх тих, хто вперше застосував, своєю гладкою сумішшю технологічної ефективності та захоплюючого стилю водіння. Компанія Ілона Маска планує випустити оновлену версію Model S цього року, можливо приблизно в той самий час, коли EQS потрапить у дилерські центри. Зараз ще незрозуміло, що Mercedes-Benz EQS пропонує більше, ніж Model S, крім більш захаращеного інтер’єру та вищої ціни на бренд.

EQS збирається зануритися в розкішний сегмент електромобілів, який і без того переповнений такими, як Audi E-TronJaguar I-PacePolestar 2 та Porsche Taycan. Незабаром з’являться й інші транспортні засоби, включаючи Cadillac LyriqBMW i4Lexus LF-Z та Lucid Air. Чи справді нам потрібні більше розкішні електромобілі?

Очевидно, що жоден розкішний електричний сегмент не був би повним без S-класу, що працює від акумуляторів. Mercedes широко розглядається як відставання від інших основних автовиробників у випуску нових електромобілів. Позашляховик EQC компанії за 68 000 доларів повинен був запуститися в США на початку 2020 року, але це було перенесено до 2021 року, і віз і нині там.

Якщо компанія Mercedes збирається виконати обіцянку випустити 10 нових електромобілів до 2022 року, їй дійсно потрібно натиснути на педаль прискорення, часу обмаль.

Основні характеристики Mercedes-Benz EQS

Mercedes не цікавиться мінімалістичним дизайном електромобілів. Суворі інтер’єри Tesla Model 3, що не мають кнопок, чудово підходять тим, хто хоче нагадати про “повністю очищену, вимиту в чорному стилі вітальню Баугауза”, як колись німецький письменник належним чином описав масовий ринок Елона Маска. З EQS, Mercedes промовляє до ідеї рідко призначених інтер’єрів електромобілів. У нього найбільший екран, найвищий діапазон (на даний момент), більшість функцій, справді шокуюча кількість фізичних точок дотику, найм’якші підголівники. Це повністю електричний S-клас у прямому сенсі.

Mercedes-Benz EQS буде поставлятися у двох розмірах батареї: 90 кВт-год та 107,8 кВт-год. Для порівняння, найпотужніша Tesla, модель S далекого дії, має акумулятор потужністю 100 кВт-год. Орієнтовний радіус дії акумулятора 107,8 кВт-год становить до 770 км (478,5 миль) на основі щедрого стандарту WLTP. (Номінальний діапазон EPA точно буде нижчим.)

Архітектура на 400 вольт охолоджується рідиною через спеціальні порожнини, відлиті в алюмінієвий корпус акумулятора, який автоматично попередньо розігрівається або охолоджується, щоб прискорити зарядку. Це може бути дуже корисно при заправці акумулятора перед його заряджанням, особливо при зимових температурах.

Коли його підключити до швидкого зарядного пристрою на 200 кВт-год, акумулятор EQS додасть приблизно 300 кілометрів (186 миль) за 15 хвилин. Це швидше, ніж більшість конкурентів Mercedes.

Він матиме право на систему Plug and Charge, технологічну концепцію, спочатку запроваджену ISO 15118, міжнародним стандартом для зарядки електромобілів. Це означає, що EQS буде сумісний з приблизно 90% загальнодоступних зарядних станцій без необхідності завантажувати додаток або реєструватися в індивідуальній службі зарядки.

В електромобілях краща аеродинаміка дорівнює покращеній дальності – отже, кузов має наднизький опір. Mercedes заявляє коефіцієнт опору 0,20 як найкращий у світі.

Він буде поставлятися у конфігураціях із задніми та повними приводами.

Конфігурація з одним двигуном отримає 329 кінських сил із заднім приводом, тоді як подвійний / повнопривідний рівень комплектації отримає 516 кінських сил.

Mercedes-Benz EQS містить гігантський 55-дюймовий сенсорний екран від стовпа до стовпа, який Mercedes називає Hyperscreen, який є центром інформаційно-розважальної системи другого покоління MBUX, яка уникає фізичних кнопок на користь повністю цифрового (і контрольованого голосом) користувацького досвіду. Насправді, це не один цілісний дисплей, а три окремі екрани, вбудовані в один суцільний шматок вигнутого скла. 

Подивіться, як виглядає Mercedes-Benz EQS 

Mercedes надавав авто для тесту журналісту The Verge, а той зазняв відео, щоб показати погляд користувача, як ця електрична штучка виглядає насправді посеред міста. 

Джерело: Mercedes, The Verge, ISO

 

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: