Незалежно від того, ви печете печиво чи переглядаєте фільм, Merrell каже, що це можна робити на вулиці.

Після більш ніж року соціального дистанціювання та з наближенням літа багато споживачів більше ніж готові насолодитись якісним часом на вулиці. Для продуктивності та стилю життя Merrell це означає виклик межі між “внутрішніми” та “зовнішніми” видами діяльності.

Створена у партнерстві з агентством бренду Words From The Woods, ініціатива Merrell “Все на вулиці все більше” вимагає від нас творчості щодо того, як ми проводимо час на вулиці. Відповідно до 40-річчя компанії у 2021 році та в рамках святкування червня “Великого місяця на відкритому повітрі”, нова кампанія бренду містить серію коротких відеороликів, на яких актори роблять такі речі, як перегляд фільмів, випікання печива та пиття кави – не в комфорті у власних будинках, а буквально на природі.

Корисна кампанія Merrel

Користь для здоров’я, пов’язана з пішими прогулянками та кемпінгом, може здатися очевидною, але багато досліджень підтверджують, що навіть неквапливі заходи, такі як читання на вулиці, можуть зменшити стрес та знизити кров’яний тиск. 

Для Меранн Берендс, керуючого директора Words From The Woods, «підхід Merrel просто нагадати нам про те, що повсякденні справи можна робити на відкритому повітрі, підсилює їхню місію зробити відкритий простір максимально доступним та доступним для всіх».

Виклик #DoItOutdoorsChallenge

У виклику #DoItOutdoorsChallenge буде представлено перше в історії національне місце Merrel через Hulu, а також низка соціальних та особистих експериментальних активацій, таких як виклики TikTok, інструкції для кемпінгу, рецепти на відкритому повітрі, йога в парку, поза книгою клуби та фітнес-заходи на відкритих пивоварнях.

Директор з маркетингу бренду Merrell, Ліндсі Ліндемюлдер: «Merrell прагне відзначати силу бути на вулиці щодня, але присвятившись такому часу, як Великий місяць на відкритому повітрі, відчув, що це можливість зробити щось велике, щоб поділитися своєю місією з максимальною кількістю людей”.

Берендс додає: “Ми сподіваємось, що #DoItOutdoorsChallenge надихає людей відчувати спільну радість, яку створює на відкритому повітрі, далеко за межами нашого Великого місяця на відкритому повітрі”.

Джерело: Adweek

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.