Згідно з останнім звітом eMarketer, кількість користувачів щомісячних повідомлень у всьому світі зросте на 6,1% у річному обчисленні до 3,09 млрд. У 2021 році.

Компанія виявила, що існує пряма пропорція між кількістю користувачів мобільного Інтернету та кількістю користувачів додатків для обміну повідомленнями в більшості країн, які вона досліджувала для дослідження, за винятком США. 

У 10 з досліджуваних країн виявлено, що 90% користувачів мобільного Інтернету використовують програми обміну повідомленнями. В інших 12 країнах цей показник становить приблизно 75% і більше.

Однак лише 60,4% користувачів Інтернету в Сполучених Штатах використовують програми обміну повідомленнями, ймовірно, через наявність безкоштовних і необмежених пакетів SMS-повідомлень та широке використання iPhone. 

Дослідження також виявило, що в багатьох країнах, які були проаналізовані для дослідження, спостерігалося зниження зростання кількості користувачів WhatsApp, і це значною мірою через суперечливе оновлення політики конфіденційності, яке компанія вперше анонсувала у січні та сказала, що ті, хто цього не сприймає, не більше не зможе користуватися додатком. 

Оновлення, яке передбачає обмін даними з Facebook та компаніями Facebook, незабаром піддалося критиці. Побоюючись, що їх особисті повідомлення будуть передані Facebook, мільйони користувачів видалили WhatsApp і почали шукати альтернативи WhatsApp, такі як Telegram і Signal.

Тим часом компанія також зіткнулася з юридичними проблемами у багатьох країнах, таких як Німеччина, де їй заборонили застосовувати цю політику. 

На додаток до WhatsApp, додаток Facebook Messenger також зазнає зниження зростання користувачів, повідомляє eMarketer. Найсильніше зниження буде в Японії та Південній Кореї, де кількість користувачів Facebook різко скоротилася за останні кілька років.

Навіть у таких країнах, як Індія, де гігант соціальних медіа має великий вплив, очікується, що в цьому році зростання кількості користувачів Messenger скоротиться.

Джерело: eMarketer

Idea Media Group
ІDEA MEDIA GROUP Головна платформа маркетингу України

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Лайфхаки для маркетологів в Україні: