Messenger запроваджує деякі нові функції до свят, зокрема, групові ефекти доповненої реальності, які надихнули впливових осіб, свіжі опції Soundmoji, за участю Тейлор Свіфт, і новий тест розподілу рахунків у групових чатах.

Ефекти AR

По-перше, про нові групові ефекти для відеодзвінків, які є інтерактивними функціями AR, які можна застосувати до кількох людей у ​​відеочаті.

Ефекти AR групи Messenger

Як ви можете бачити тут, нові функції включають королівську корону, ретро-дисплей для запису тощо.

Інфлуесери з інших соцмереж

Але ключовою приміткою тут є не самі функції, а те, з ким Messenger співпрацював у їх створенні. Платформа об’єдналася з різними авторитетними людьми з інших додатків для цієї ініціативи, зокрема з Кінгом Бахом, зіркою TikTok Беллою Поарх і Заком Кінгом.

У цьому сенсі, схоже, це може стати ще одним кроком у ширшому прагненні Facebook повернути молодих користувачів, об’єднавшись із популярними кріейторами, яких вони знають, щоб максимізувати обізнаність про нові функції групи AR.

Самі ефекти не здаються надто захоплюючими, але, можливо, залучення цих популярних впливових осіб може стати способом підвищити обізнаність, особливо серед їхніх переважно молодих шанувальників.

На додаток до цього, Messenger також додав новий набір саундмоджі Тейлор Свіфт на честь нового альбому Свіфт «Red». Soundmojis, який Messenger запустив ще в липні, відображають символ емодзі, який також відтворює аудіофрагмент, який одержувач може почути, коли отримає повідомлення.

Тест розділених платежів

І, нарешті, Messenger також запускає новий тест розділених платежів, який дозволить користувачам легше розподіляти вартість рахунків і витрат.

 

Розділені платежі в Messenger

 

Як ви можете бачити в цьому прикладі, за допомогою нової опції розділених платежів Messenger автоматично розділить повну вартість між одержувачами, до яких ви можете включити або виключити себе з рівняння. Платежі можна буде здійснювати безпосередньо в додатку через Facebook Pay, що полегшує автоматизований та прозорий спосіб розподілу рахунків.

Загалом, доповнення є досить незначними, хоча розділення рахунків може бути зручним і може сприяти більш широкому використанню інструментів Meta для платежів, сприяючи її просуванню в електронній комерції, в той час як партнерство з популярними інфлуенсерами також, безсумнівно, матиме певний ефект у підвищенні обізнаності про ці нові функції. 

Нові ефекти AR і Soundmojis доступні для всіх користувачів, а розділення рахунків тестується в США з наступного тижня.

Джерело: Messenger

 

@proidei.com

Кладовище контенту 🎬 2️⃣

♬ Last Night (feat. Keyshia Cole) – Diddy

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: