Messenger оголосив про деякі нові функції, які збігаються з Днем Святого Валентина, зокрема розширені голосові повідомлення, попередній перегляд голосових повідомлень і роздільні платежі.

Нові функції

По-перше, щодо голосових повідомлень – оскільки більше людей звертаються до аудіо як варіант підключення, Messenger додає можливість попереднього перегляду ваших голосових повідомлень перед відправленням, а також збільшує тривалість голосових повідомлень з 1 хвилини до 30 хвилин.

 

Аудіозаписи месенджера

 

Це велике розширення, і знову ж таки, оскільки більше людей використовують інструменти аудіопідключення, як прикладом є зростання Clubhouse та подібних опцій, це може виявитися популярним оновленням.

Хоча аудіо-соціальні інструменти дещо відрізняються, оскільки це живий двосторонній обмін. Але все одно очевидно, що аудіоповідомлення використовуються в Messenger, що спонукало Meta перейти до більш тривалих записів.

Тож тепер ви можете розгулятися, зізнаючись у коханні в найромантичніший день року. Просто не помиляйтеся через 25 хвилин після початку свого монологу, інакше ви можете обуритися цим варіантом попереднього перегляду.

Messenger також додає роздільні платежі рахунків у чатах, що може стати в нагоді на дати вашого Валентина.

Розділ рахунків у Месенджері

Як ви можете бачити в цій послідовності, тепер ви можете попросити розділити загальну суму платежу між учасниками чату. Потім Messenger виділить необхідну суму кожному користувачеві, дозволяючи спрощено, безкоштовно розподіляти рахунки через додаток для тих, хто зареєстрував свою платіжну інформацію.

Розділені платежі тепер доступні в США на пристроях iOS і Android. 

Нарешті, Messenger Kids також бере участь у святкуванні Дня святого Валентина з новими ілюстраціями та інтерактивними опціями, які допоможуть дітям приєднатися до цієї події.

«Відсьогодні діти можуть ділитися віртуальними валентинками зі схваленими контактами за допомогою нових ефектів AR, фоторамок та пакетів наклейок. Спробуйте кидати стріли, як дитинча-амур, танцювати, як Королева сердець, або додайте ніжний відтінок сяючим серцем щік».

Функції Messenger Kids до Дня Святого Валентина

Як ви можете бачити тут, є також нові рамки та наклейки до Дня святого Валентина для дітей Messenger, завдяки яким батьки можуть насолоджуватися тим, наскільки милі їхні діти, а також скаржитися на те, як швидко вони ростуть.

Нові функції Дня святого Валентина тепер доступні в Messenger і Messenger Kids, при цьому розділення рахунків, як зазначалося, доступне лише для користувачів із США на цьому етапі.

Джерело: Messenger

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Найважливіше про TikTok 🔥 #лайфхак ♬ Волшебная музыка – 阿吉野马

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedIn, Instagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Читати більше: