Про гарячий тренд реклами в українському метро.

Маркетинговий світ мінливий. Стратегії, які діяли декілька років тому, зараз вже залишаються непоміченими. Тому бренди змушені підбирати трендові формати контенту, щоб гарантовано бути поміченими.

Епохою месенджерів та соціальних мереж скористались настільки багато брендів в Україні, що тренд “спустився” в метро, і став там чудовим способом взаємодії з мільйонною аудиторією користувачів. 

Редакція PRO Ідеї підібрала ТОП-4 рекламні комунікації в київському метрополітені, де бренди користуються популярністю соціальних мереж. 

Твій сімейний лікар

Ще до появи пандемії коронавірусу в Україні, всеукраїнська соціальна кампанія “Твій сімейний лікар” пропагувала важливість піклування про своє здоров’я. 

Оскільки у багатьох людей похід до лікаря асоціюється з довгими чергами та страхом, маркетологи вирішили заспокоїти людей через зрозумілу форму онлайн-листування. 

Така форма комунікації викликає довіру та зменшує рівень стресу, оскільки є звичною для більшості. І, звичайно, рекламує компанію як сучасний діджитал-сервіс для клієнтів. 

Джерело: https://tyzhden.ua/Society/236838

Важливо, що в банерах людей не залякують, а закликають завітати до лікаря, щоб завчасно уникнути складних наслідків. До речі, сайт компанії оформлений у стилі цієї рекламної комунікації, що вказує на омніканальний підхід маркетингу в компанії “Твій сімейний лікар”.

Київстар

Влітку 2020-го року в метрополітені з’явилась нова банерна реклама від компанії мобільного зв’язку “Київстар”. 

Якщо у першому прикладі імітовано листування лікаря з пацієнтом, то реклама Київстар демонструє звичайне листування двох друзів, які радіють появі 4G в метрополітені. 

Через розміри банеру рекламу неможливо не помітити. Привертає увагу, інформує, зацікавлює. Що ще потрібно для успішного кейсу?

Рієлтори у Вайбері

Rieltor.ua потужно ввірвались в рекламний ринок влітку 2020-го року. Після проведення ребрендингу компанія почала активну комунікацію через зовнішню рекламу, про що розповіла в себе на сторінці Facebook у презентаційному відео. 

У банерах акцент на месенджері Viber через колір: у брендингу компанія rieltor.ua використовує переважно фіолетовий колір, так само як всесвітньо відомий месенджер.  

Джерело: rieltor.ua

Київський метрополітен. Гарна поведінка у метро

Хто був у метро, хоча б раз стикався з неправомірною поведінкою пасажирів, або ж і сам колись поводився нечемно. Агенти змін для київського метрополітену вирішили зробити добрий кейс, у якому закликали людей до ввічливості під час поїздки. 

Ми ж вирішили навпаки звернути увагу на ті речі, які варто було б робити добре, і дякувати людям, які роблять саме так. Спробували заохочувати правильну поведінку і не ображати за неправильну, бо всі люди варті поваги та часто роблять неправильно несвідомо, не замислюючись, як робити краще” – коментують Агенти змін.

 

 

Джерело: a3.kyiv.ua/projects/metro-posters-manners

Кейс привернув увагу саме через апелювання до соціальних мереж: на кожному банері ми бачимо не тільки заклик, але й відповідну емодзі чи вподобання від користувачів метрополітену. 

Постери нагадують всесвітньо відому мережу Facebook, через що меседж зчитується легко. 

 

Для успішної рекламної кампанії важливо не тільки обрати актуальну форму, але й правильно подати ідею. Якщо меседж переданий правильно реклама точно запам’ятається аудиторії. Особливо в метрополітені. 

 

Читати більше: