Оскільки криптовалюти набирають обертів, відповідно до ширшого просування Web 3.0, Meta сьогодні оголосила про оновлення своєї рекламної політики щодо криптовалют, що відкриє двері для більшої кількості рекламодавців криптовалют на її платформах.

Відповідно до Мета«Починаючи з сьогоднішнього дня, ми оновлюємо наші критерії відповідності для показу реклами про криптовалюти  на нашій платформі, розширюючи кількість дозволених ліцензій, які ми приймаємо, з трьох до 27. Ми також робимо список відповідних ліцензій загальнодоступним на нашій сторінці політики».

По суті, для того, щоб показувати будь-яку крипторекламу в програмах Meta, ця валюта повинна відповідати регіональним положенням про ліцензування, які відрізняються в залежності від країни. Оскільки криптовалюта стає все більш прийнятною, Meta тепер прагне дозволити більшій кількості криптокомпаній публікувати рекламу на своїй платформі, що надасть розширені можливості для визнаних постачальників криптовалют для просування своїх продуктів, а також дозволить Meta заробляти більше грошей на крипторекламі.

Вимоги 

«Раніше рекламодавці могли подавати заявку та включати таку інформацію, як будь-які отримані ними ліцензії, чи торгуються вони на публічній фондовій біржі та іншу відповідну публічну інформацію про свій бізнес. Проте з роками криптовалютний ландшафт дозрів і стабілізувався, а також зазнало посилення державного регулювання, що допомогло встановити більш чіткі обов’язки та очікування для галузі. Надалі ми відмовимося від використання різноманітних сигналів для підтвердження відповідності, а замість цього вимагатимемо одну з цих 27 ліцензій».

Це хороший крок? 

Що ж, як зазначає Мета, ринок криптовалют розвивається, і зараз криптовалюти визнані легітимною формою оплати набагато ширше. Але вони також не підтримуються більшістю місцевих фінансових регуляторів, які зменшили захист трансакцій та нагляд, що також несе певний рівень ризику в такому процесі.

Але знову ж таки, всі постачальники криптовалют зобов’язані чітко окреслити будь-які такі ризики, а більшість також підкреслити поточну волатильність ринку в цьому просторі. Цей розширений рівень загальної прозорості означає, що більшість людей, які інвестують у криптовалюту, мають принаймні певну обізнаність про ці елементи, що, ймовірно, зменшує фактор ризику в таких просуваннях у додатках Meta.

Але в міру того, як впровадження криптовалют продовжує розширюватися, все більше цих ризиків стане очевидним, і хоча велика частина крипто-спільноти побудована на добросовісності та почутті спільноти навколо створення чогось нового, виникають питання щодо того, наскільки це може втримати масштаби, і що це тоді означатиме для розвитку шахрайства та злочинної діяльності, особливо у зв’язку з тим, що в цю суміш залучаються більш уразливі інвестори.

Більш широкі рекламні можливості через програми Meta, безумовно, допоможуть збільшити поширеність у цьому відношенні – хоча знову ж таки, відносні фактори ризику зменшуються завдяки розширеному регуляторному нагляду за межами компанії.

Ви можете прочитати більше про розширені правила криптореклами Meta тут.

 

@proidei.com

Google привітав з першим днем зими 😳

♬ оригинальный звук – Школа дизайна DESIGN IT

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: