Оскільки Facebook – або Meta, як тепер відомий його материнський бренд – поступово розширює свій каталог фізичних продуктів, має сенс, що компанія також розглядатиме фізичні магазини, як засіб для кращої демонстрації свого апаратного дизайну наступного рівня.

Що, за даними The New York Times, скоро може стати реальними магазинами на карті, оскільки витік внутрішніх документів засвідчив, що вони мають серйозні плани щодо магазинів IRL, через які вони будуть продавати свої гарнітури VR, окуляри AR, пристрої Portal тощо.

Згідно з NYT: «Meta обговорювала відкриття роздрібних магазинів, які в кінцевому підсумку охоплять весь світ», — сказали люди, які знають проєкт і документи компанії, які переглядає The New York Times. За їхніми словами, магазини будуть використовуватися для знайомства людей з пристроями, виготовленими підрозділом Reality Labs, такими як гарнітури віртуальної реальності та, зрештою, окуляри доповненої реальності.”

Більш широка ідея полягає в тому, що для того, щоб спрямовувати користувачів до бачення Meta метавсесвіту, захоплюючого цифрового світу з нескінченними можливостями, Meta потрібно буде отримати більше цих інструментів у більшій кількості домівок, а фізичні магазини можуть бути кращим способом створення прямих ланцюжків поставок для споживачів, а також надавати нові можливості для демонстрації, щоб збільшити продажі.

Роздрібні магазини Meta

Що має сенс. Зараз ви можете придбати продукти Facebook у роздрібних магазинах, але вони стоять на полицях поряд з багатьма іншими конкуруючими пристроями та опціями, і, як правило, не притягують конкретної уваги. Якби Facebook хотів більше інвестувати в прямий маркетинг і демонструвати свої плани наступного рівня, найкраще було б зробити це за допомогою власного спеціального просування та демонстрацій продуктів, які він міг би безпосередньо контролювати у власних магазинах, створених спеціально для його пропозиції.

Гарнітури VR від Meta здаються найбільш очевидним фокусом у цьому відношенні, з повністю увімкненим баченням метавсесвіту компанії, вирівняним навколо повністю інтерактивних світів VR, що було б дійсно можливо лише в середовищі VR.

 

Якщо Meta зможе створити центральну платформу, яка б полегшила таке з’єднання, вона матиме хороші можливості для того, щоб відігравати центральну роль на наступному етапі цифрового з’єднання, яке Meta хотіла повторити, що жодна компанія не буде «власником», як таким. Але насправді комусь потрібно буде побудувати платформу, до якої можуть підключитися інші розробники, і Meta, ймовірно, має найкраще місце, щоб зіграти ключову роль у встановленні параметрів для універсального підключення та функціональності в цьому відношенні.

Згодом це, ймовірно, вимагатиме створення незалежного консорціуму або загальногалузевої угоди, яка потім сприятиме створенню універсальних схем і процесів обміну даними для взаємодії в просторі та ширших шляхів творчості та співпраці. Але знову ж таки, Meta, зі своєю передовою роботою в області віртуальної реальності (через компанію, раніше відому як Oculus), вже лідирує, і, схоже, має хороші можливості для перемоги в цій зміні. Це вказує на прийняття споживачами та максимальне використання обладнання для переходу до наступного етапу. 

Продукти Meta

Meta вже спостерігає високий споживчий попит на свої автономні пристрої VR, і має плани на більш просунуті версії пристрою, а тепер у неї також є пристрій для відеодзвінків Portal, продажі якого також зросли на тлі пандемії, а також розумні окуляри Ray Ban Stories.

 

Історії Ray Ban

 

Повідомляється, що Meta також працює над новим розумним годинником, а також може розробляти нові маячки для роздрібних магазинів, щоб забезпечити більш пряме уявлення про продажі для протидії втратам даних у результаті оновлення Apple ATT.

Кабіни для повного сканування

З іншого боку, Meta також може розглянути можливість включення в ці магазини кабін для повного сканування тіла, щоб краще об’єднувати людей у ​​віртуальний простір.

 

Як ви можете побачити на цьому відео, Meta розробляє нову технологію сканування, яка полегшить більш точне уявлення людей у ​​AR/VR. Вам знадобиться окрема студія, як та, що показана у кліпі, щоб полегшити це – і, можливо, це може бути ще одним елементом роздрібної пропозиції Meta.

Крім того, цікаво також відзначити розширений каталог візуальних даних, який Meta могла б створити за допомогою цього. Нещодавно компанія оголосила про припинення своєї програми розпізнавання обличчя через постійні проблеми з конфіденційністю, але в той же час вона прагне створити подібне сканування всього тіла, одержуючи ще більше візуальних даних. Здається, що Meta не втратить багато, видаливши свою стару базу даних Face ID, принаймні в довгостроковій перспективі.

Достатній асортимент для старту рітейлу Meta

У поєднанні, компанія, ймовірно, зараз має достатньо апаратних пропозицій та функцій, щоб створити мережу роздрібних магазинів, а також фінансову мотивацію для просування проекту, враховуючи акцент, який вона робить на метавсесвітній поштовх.

Створення ланцюжків поставок для споживачів є складним процесом, і в певному сенсі Snapchat має перевагу на Meta на цьому фронті, оскільки його продукт Spectacles вже деякий час доступний у різних роздрібних продавців. Але відкриття власної роздрібної мережі зведе нанівець цей вплив і дозволить Meta максимізувати зростання продажів і підвищити обізнаність про продукт, але все це забезпечить більшу популярність.

Це було б серйозним починанням, але воно має сенс – і знову ж таки, розширення лінійки продуктів компанії вказує на зростаючі можливості в цьому відношенні.  

Незабаром у ваш місцевий торговий центр може з’явитися магазин Meta, що дозволить підключитися до метавсесвіту так само легко, як купити гарнітуру в магазині та увійти в систему.

Джерело: SMT

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Коли телефонуєш в Instagram-магазин з реклами 😅

♬ оригинальный звук – Тетяна Хохерчак

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Інформаційний бізнес-портал PRO ІДЕЇ. Головні новини маркетингу входить в групу компаній “ПРО Ідеї” разом з консалтинговою агенцією “PRO Ідеї” та діджитал-агенцією “Digital PRO”

Інформаційний бізнес-портал PRO ІДЕЇ. Головні новини маркетингу входить в групу компаній “ПРО Ідеї” разом з консалтинговою агенцією “PRO Ідеї” та діджитал-агенцією “Digital PRO”