Минулого тижня вирішено помилку, яка тимчасово вплинула на показники деяких кампаній в Інтернеті та додатках. 

У вересні минулого року Meta повідомила, що занижувала дані про веб-конверсії iOS приблизно на 15% через зміни конфіденційності, внесені Apple у свою операційну систему. Директор з маркетингу продуктів, реклами Гоксу Небол-Перлман заявив у блозі в понеділок, що компанія приблизно вдвічі скоротила свою занижену звітність до приблизно 8%.

Компанія зазначила, що вона отримує ці оцінки, використовуючи кілька методологій оцінки, наприклад, моделювання конверсій, а потім порівнюючи ці результати із сукупним базовим рівнем, який вона бачить із різних типів атрибуції конверсій.

Небол-Перлман написав: «Хоча фактори, які призводять до заниження звітності, можуть відрізнятися у різних рекламодавців і навіть кампаній, однією з головних причин цього покращення було те, що багато рекламодавців скористалися найкращими методами, які ми рекомендували».

Вона також повідомила, що Meta усунула помилку минулого тижня, яка тимчасово призвела до заниження показників конверсії поза сайтом для деяких веб-кампаній і кампаній у додатках, сповістивши відповідних рекламодавців у той час, і виправлення покращеного вимірювання для цих показників.

Небол-Перлман написав: «Хоча проблеми вимірювання зробили прийняття рішень складнішими, результати, які ми досягаємо для вас, є найважливішими, і ми знаємо, що застосування цих найкращих практик також може допомогти».

Вона також поділилася додатковими стратегіями, які допоможуть рекламодавцям покращити ефективність своїх кампаній, зокрема:

•  Розширення детального націлювання, яке використовує налаштування націлювання бренду як орієнтир для пошуку додаткової аудиторії, що призводить до на 37% нижчої середньої ціни за додаткову конверсію, ніж коли вона не використовується.

•  Показуйте оголошення в шести або більше місцях розташування, щоб надати системі Meta більшу гнучкість для контролю витрат і досягнення кращих результатів. Це можна зробити за допомогою параметра Автоматичні місця розташування під час налаштування кампаній.

•  Рекламодавцям, які проводять кампанії встановлення додатків, слід використовувати автоматичну рекламу додатків , що призвело до середньої на 6% нижчої ціни за встановлення та на 9% нижчої ціни за дію, ніж налаштування кампанії для встановлення додатка вручну.

Джерело: Adweek

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Великі зміни в #instagram впливають на задачі в #smm ♬ Gustavo Santaolalla-Babel – 陈秋秋

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedInInstagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: