Meta вносить серйозні зміни до списків цілей оголошень у рекламних кампаніях в Facebook Ads Manager - PRO ІДЕЇ
Meta вносить серйозні зміни до списків цілей оголошень у рекламних кампаніях в Facebook Ads Manager

Meta вносить серйозні зміни до списків цілей оголошень у рекламних кампаніях в Facebook Ads Manager

Трохи пізно року для значних системних зрушень, але Meta підхопила ще одне оновлення напередодні святкових канікул, оголосивши, що вносить серйозні зміни до списків цілей оголошень у Ads Manager, щоб спростити та впорядкувати процес створення кампанії шляхом посилення уваги на найбільш практично релевантних параметрах та інструментах.

Як пояснила Meta: «Щоб ефективно направляти рекламодавців до оптимальних налаштувань кампанії, ми оновлюємо досвід вибору цілей під час створення нових кампаній у Ads Manager. Ми переходимо до моделі взаємодії з оголошеннями, орієнтованої на результати (ODAX), де рекламодавці можуть вибирати свої розроблені бізнес-результати (наприклад, поінформованість, трафік, залучення, потенційні клієнти, просування додатків, продажі), а інтерфейс спрямовуватиме рекламодавців до найоптимальнішої кампанії налаштування/шляхи створення для досягнення цього результату.”

Це означатиме, що інтерфейс Менеджера оголошень буде перероблений, який ви можете побачити на знімках екрана нижче, з поточним процесом налаштування ліворуч і новою системою ODAX справа:

Процес налаштування мета-реклами

 

Основна відмінність, як ви помітите, полягає в зменшенні параметрів цілей з 11 до 6 і відході від банерів «Обізнаність», «Врахування», «Конверсія», щоб було зрозуміліше, що насправді кожен потік цілей, і як їх можна використовувати у ваших рекламних акціях.

Які мають сенс. Ці сегменти більше відповідають жаргону рекламної індустрії, з яким ваш звичайний власник малого та середнього бізнесу, ймовірно, не так добре знайомий, і, позбавляючи об’єктивних опцій ще більше, це може полегшити новачкам отримувати кращі результати, відточуючи свої можливості на рекламні інструменти та процеси, які найкраще відповідають їхнім цілям і завданням.

На цій діаграмі ви можете побачити зміну вирівнювання цілей:

Процес налаштування мета-реклами

 

Meta каже, що зміни, які здебільшого вплинуть на рекламодавців, які використовують кампанії «Конверсії», «Повідомлення» та «Перегляди відео», будуть поступово впроваджуватися до 2022 року, тому немає встановленої дати, як такої, для переходу чи зміни, але ви побачите це пройти на певному етапі.

Наразі Meta попереджає тих, хто використовує свій рекламний API, щоб оновлювати свої процеси відповідно до змін перед будь-якими впливами, тому, якщо ви звичайний рекламодавець, це не буде серйозною зміною відразу. Але наближаються зміни, які вплинуть на процес вашої реклами у Facebook та Instagram.

Це може бути добре, якщо мати більш впорядковану, спрощену систему налаштування реклами, яка допоможе краще узгодити ваші кампанії з вашою фактичною, бажаною метою. Але в деяких аспектах це також може обмежувати.

Ми не будемо знати напевно, поки нова система не буде запущена десь у новому році.

Джерело: Facebook
 
 
@proidei.com

Коли читаєш вакансію на посаду діджитал-маркетолога 😜

♬ apple pay w brittany laugh – requiem for a meme

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше:

  • Поділитися:

Колектив інформаційного бізнес-порталу "PRO Ідеї. Головні новини маркетингу" складається з проактивних маркетологів, діджитал-маркетологів, PR-менеджерів, бренд-менеджерів, SMM-менеджерів, HR-менеджерів, дизайнерів, журналістів та письменників.

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.