Компанія Meta (раніше Facebook) представила низку нових функцій Facebook Live Creator через день після запуску нового веб-сайту, щоб шанувальники могли купувати Stars, обходячи комісію магазинів додатків. 

«Відтоді як ми запустили пряме відео на Facebook, люди зробили понад 10 мільярдів трансляцій і таким чином знаходять творчі способи зв’язатися зі своєю глобальною аудиторією. Нещодавно ми запустили новий дизайн для Facebook Live для настільних комп’ютерів і мобільних пристроїв, щоб спростити для творців трансляцію. Ми спростили навігаційне меню, щоб вам було легше отримати доступ до інформації та інструментів, які вам потрібні до та під час прямої трансляції», – про це йдеться в повідомленні компанії

Нові функції включають посилання на функції, опитування, Live With, Live in Stories, значки та Front Now, а також новий формат публікацій під назвою Spotlight Conversation. Компанія також тестує нові способи, щоб полегшити людям пошук і вивчення контенту авторів у Facebook, а також новий спосіб створення відео з верхньої частини Facebook Watch. 

Нова функція «Рекомендовані посилання», на яку творці чекали довгий час, дозволяє авторам додавати кілька посилань до прямих трансляцій. «Від блогів про красу та пожертвувань до справ, які вас турбують, творці можуть додавати пропоновані посилання до своєї прямої трансляції, а глядачі можуть переходити за цими посиланнями, не залишаючи відео в прямому ефірі», – пояснює Мета. 

 

Meta також тестує оновлену систему опитування для мобільних пристроїв, яка раніше була доступна лише на комп’ютері. Новий інтерфейс для мобільних пристроїв покликаний дозволити творцям отримувати відгуки в режимі реального часу від своїх шанувальників, а натомість шанувальники можуть безпосередньо взаємодіяти зі своїми улюбленими творцями.

Ще одне важливе оновлення для розробників Facebook Live – Live With. Мета каже, що незабаром творці зможуть вести прямий ефір із трьома додатковими гостями за допомогою нової функції Live With. Компанія також запустила Live In Stories, що дозволяє творцям ділитися своїми прямими трансляціями безпосередньо у Facebook Stories. 

 

Meta також оголосила, що компанія тестує новий формат публікацій під назвою Spotlight Conversations, який дозволяє творцям вести «захоплюючу дискусію на основі коментарів» з обраними гостями. 

«Ці бесіди відображатимуться у вигляді дописів із двома окремими розділами коментарів: один для вас і ваших гостей, а інший — для всіх інших, хто хоче стежити й обговорювати. Spotlight Conversation дає вам змогу брати участь у зосередженому просторі, а також розширювати охоплення ширшої аудиторії».

Meta також тестує новий спосіб створення відео з верхньої частини Facebook Watch. Як тільки автор надихнеться іншими відео у своїй стрічці перегляду, він зможе створювати й завантажувати вміст лише кількома кліками.

Джерело: Facebook

 

@proidei.com

Можете мати суперкрутий продукт, магазин чи сервіс, але просто поставте до клієнтів ГРУБІЯНА 🤯 І вашому бізнесу каюк!

♬ оригинальный звук – Карина

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.