За даними Sensor Tower, на сьогодні 552 мобільні додатки включають термін «Metaverse» (метавсесвіт) в описах або назвах своїх програм.

Після того, як наприкінці жовтня Facebook оголосив, що подвоїть свої зусилля щодо метавсесвіту, кількість додатків, які оновлюють свої описи або назви, щоб посилатися на метавсесвіт, у листопаді зросла на 66 відсотків за місяць. 

До кінця листопада 29 програм було оновлено, щоб включити цей термін, що вдвічі більше, ніж 11 додатків у жовтні. 

У той час як термін «крипто» найчастіше зустрічався у поєднанні з метавсесвітом: близько 23% додатків метавсесвіту згадували цей термін, NFT був другим за частотою згадуванням терміном у поєднанні з метавсесвітом, що становить 18 відсотків досліджуваної когорти.

 

Видавці мобільних ігор, які представляють 19 відсотків додатків із ключовими словами в назвах або описах, виявили найбільший інтерес до того, щоб приєднатися до магазину метавсесвіту рано. 

Microsoft і Take-Two заявили про свій інтерес до NFT і метавсесвіту як частини рушійної сили придбання Activision Blizzard і Zynga відповідно.

Джерело: Sensor Tower

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com #цветнаятень ♬ Drop It Like It’s Hot – Snoop Dogg

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedIn, Instagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Читати більше: