Microsoft заявив, що рекламна платформа LinkedIn Marketing Solutions за останні 12 місяців принесла понад $3 млрд доходу.

Microsoft заявив вчора, що рекламний бізнес LinkedIn за фінансовий рік, що закінчився 31 березня, приніс понад 3 мільярди доларів доходу, випередивши конкурентів з цифровою рекламою, як Snap та Pinterest.

Компанія регулярно не звітує про доходи від рекламного бізнесу LinkedIn, який називається LinkedIn Marketing Solutions, але стверджує, що зростання прискорюється. Що стосується прибутку Microsoft за третій фінансовий квартал (який закінчився 31 березня), генеральний директор Microsoft Сатья Наделла заявив, що дохід підрозділу збільшився порівняно з попереднім роком на 60%. У минулому кварталі компанія заявила, що приріст підрозділу склав 53%.

Для порівняння, Snap отримав приблизно 2,8 млрд доларів доходу за той самий проміжок часу, тоді як Pinterest, який також звітував про щоквартальні прибутки у вівторок, отримав 1,9 млрд доларів.

Причини успіху LinkedIn

Рекламний бізнес LinkedIn пропонує такі пропозиції, як спонсорований вміст, що з’являється у його стрічці, спонсоровані повідомлення та інші оголошення, які можуть спонукати користувачів LinkedIn реєструватися на подію чи налаштовувати демонстрацію. Серед клієнтів були такі бренди, як American Express, Adobe та Chase станом на минулий місяць, повідомляє LinkedIn у березні. 

LinkedIn намагався позиціонувати себе як краще місце для реклами, пов’язаної з бізнесом, ніж конкуренти, такі як TikTok або Facebook. У березні компанія розпочала кампанію, щоб спробувати переконати рекламодавців, що вони можуть зв’язатися з бізнес-професіоналами на LinkedIn, коли вони перебувають у “настрої, готовому до справи”. Це частина більшої платформи бренду, заснованої LinkedIn Marketing Solutions у червні, що включає девіз: ”Ведіть бізнес там, де бізнес ведеться”.

LinkedIn також, швидше за все, отримав поштовх минулого року, коли безліч рекламодавців призупинили розміщення у Facebook, починаючи з літа, і випробовували інші канали.

За прогнознами еMarketer, LinkedIn буде керувати 1,4% діджитал реклами США у 2021 році, трохи вище 1,2% він робив у 2019 році. Facebook буде мати – 25.4%, Google – 28,7% і Amazon – 10,7%.

Однак загалом рекламний бізнес LinkedIn все ще залишається незначною частиною загального доходу Microsoft, який лише за квартал, що закінчився 31 березня, склав 41,7 млрд доларів.

Джерело: Microsoft, CNBC

 

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: