Monobank запустив колаборацію з трендовим додатком Reface, який дозволяє накладати своє обличчя на будь-які гіфки та відео. 

Monobank сповістив користувачів пуш-розсилкою про нову можливість отримати бонуси на рахунок за допомогою кумедного відеозапрошення своїм знайомим.

Для цього пропонується створити кумедне реферальне відеозапрошення за декілька натискань в додатку банку, надавши свій портрет, один із найпопулярніших додатків у світі Reface, підставить ваше обличчя і вийде, що ви знялися в рекламі mono. 

Користувачі додатку Monobank можуть вибирати, ким вони хочуть бути в ролику – хлопчиком або дівчинкою, а також мову відео: українська, англійська, білоруська чи російська.

Банк пропонує винагороду в 50 грн за кожного нового клієнта, які зареєструються за відеозапрошенням. Звичайні реферальні запрошення у вигляді посилання теж діють. 

Джерело: Monobank

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: