Monobank використав AR-технологію (англ. augmented reality, AR – доповнена реальність) для просування в діджиталі.

Брендовий кіт оживає та кумедно танцює, якщо вибрати цей ефект на сторінці Monobank в Instagram та відкрити камеру. Куди ви наведете камеру, там з’явиться кіт.

Під час запуску новинки команда Monobank пожартувала над конкурентами. На промо-відео-інструкції кіт танцює перед будівлями банків:  Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль, Альфа-банк, Банк Кредит Дніпро, Укрсіббанк, Ощадбанк. 

Для активного залучення аудиторії Monobank оголосив про подарунки у якості винагороди за найкрутіші публікації в історіях: 

За найкрутіші публікації даруємо кожен день фірмові світшоти.
Щоб стати переможцем, не забудьте зазначити в історії @monobank.ua, @gorokhovsky и @sokoliuk_ 😉

 

Джерело: https://www.instagram.com/p/B8GwCFuA94N/

AR-технології – це дуже потужний інструмент, який втілює в собі декілька діджитал-трендів одночасно: гейміфікацію, доповнену реальність, бажання молоді ділитися цікавим, популярність Instagram-історій та легкість поширення контенту.

 

P.S. Котику сподобався наш сайт

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: