Першого листопада у всьому світі розпочався місяць боротьби з раком простати. 

За кордоном цей рух називають Movember (англ. moustache — вуса; november — листопад). Ця ініціатива заохочує чоловіків відрощувати вуса протягом листопада для збору засобів з охорони здоров’я чоловіків з 2004 року. “Змінити обличчя чоловічого здоров’я” — гасло руху. 

Бренди не могли пройти повз такої суспільно-важливої ініціативи, тому запустили свої ситуативні креативні кампанії.

 

Heinz HP

Відома торгова марка Heinz HP випустила партію соусів з оновленою етикеткою, яка сигналізує про проблему. 

“Чоловіки з вусами виглядають сильнішими. Підтримка моїх друзів та Movember” — такий меседж несе етикетка. 

 

Джерело: hpsauce.co.uk

 

L’Oréal Paris 

Бренд підтримує ініціативу вже втретє із Фондом Movember. У відомій лінійці товарів випустили лімітовану колекцію олійок “Barber Club” для догляду за чоловічою шкірою та бородою. Крім благодійного внеску бренду у Фонд у розмірі 1,5 млн євро, L`Oreal Paris буде перераховувати 1 євро з кожної проданої одиниці олійок “Barber Club”.  

Джерело: loreal-paris.co.uk

 

KFC

Полковник Сандерс — маскот мережі ресторанів швидкого харчування KFC збрив вуса, щоб підтримати ініціативу. KFC змінили свій знаменитий логотип вусатого Сандерса на його зображення без вусів. 

Джерело: thedrum.com

KFC долучився до руху рівно в перший день ініціативи Movember

 

Pringles

Виробник чипсів Pringles теж тимчасово змінив логотип, підстригши вуса маскоту. Бренд підтримав Movember, привертаючи так увагу до цього питання. “Pop. Share. Chat” — з таким слоганом комунікує бренд. 

Джерело: instagram.com/pringles.uk

 

 

Gillette

Джерело: gillette.com

“Мати справу з Movember — чудова нагода і посміятися, і зробити щось хороше. Конкурувати з нашими колегами та товаришами, щоб зрозуміти, хто може більше вирости, може бути дуже весело, а в дорозі можна зібрати величезну купу грошей для здоров’я мужчин”, — так заявляє бренд Gillette на офіційному сайті.

Також бренд розповідає, що цього місяця збривати вуса не дозволяється, можна їх стилізувати за допомогою тримера. У зв’язку з цим, Gillette використовує усі фішки ситуативного маркетингу та ділиться секретами гоління та іншими порадами з вибору бритв, лез та супутніх товарів.

Бренди, котрі влаштували вусопад Movember, таким чином висловлюють свою позицію щодо важливого соціального питання, і звичайно, використовують усі переваги ситуативного маркетингу для підвищення лояльності своєї аудиторії. 

Долучитися до руху Movember за допомогою соціальних мереж дуже просто: перехід на Instagram.   

 

InstaЧек. Топ-25 украинских маркетинговых компаний в октябре 2020

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: