Огляд факторів нановпливу  та потенційні переваги цієї форми охоплення цільової аудиторії.

При визначенні маркетингової стратегії із залученням лідерів думок найпоширенішим підходом є вибір “правильних” імен, які запропонують вам найбільше охоплення аудиторії, а отже, найкращу рентабельність ваших рекламних витрат. 

Інфлуенсери, які називаються “мікро” або “нано” – є впливовими лідерами думок в соцмедіа, і вони можуть бути дуже цінними для вашого бізнесу, незважаючи на їх відносний розмір аудиторії.

 

Що таке нановплив?

Ті, хто мають підписників у соціальній мережі в межах від 1 000 до 10 000 людей та мають визначений напрям контенту у визначеній сфері діяльності.

 

Чому необхідно працювати з наноінфлюенсерами?

1. Вони близькі та відверті зі своєю аудиторією, відповідають на повідомлення та щиро вибудовують зв’язок з брендом.

2. Наноінфлуенсери мають більший відсоток довіри, ніж пересічна людина.

3. Цінують обраний бренд. Наноінфлюенсери, як правило, вибирають для співпраці компанії, які самі люблять та обирають. Саме тому, будуть піклуватися про репутацію бренду та демонструвати його, як це необхідно для поліпшення бренду.

4. Заощаджують фінанси. Наноінфлюенсери, у якості оплати за працю, дуже часто вибирають не гроші, а товари рекламованого бренду. Таким чином, бренд може застосовувати бартер у якості оплати такої співпраці.

5. Друге дихання для бренду. Наноінфлюенсери можуть охопити та проінформувати ту аудиторію, котру компанія самостійно не змогла б задіяти та сформувати і дати інформацію про бренд під новим креативним кутом.

 

Поради SMM-фахівців щодо співпраці з наноінфлюенсерами

1. Будьте локальними. Знайдіть наноінфлюенсера у вашому місті.

2. Будьте різноманітними та багатогранними, не заганяйте лідера думок в рамки брендового гайдлайну. 

3. Будуйте довгострокові, стійкі та вигідні відносини і партнерство з наноінфлюенсерами.

Існує багато варіантів вивчення та залучення аудиторії. Аби переконатися, що ви використовуєте правильний підхід до маркетингу, вашим першим кроком має стати – робота з наноінфлюенсерами.

Джерело: Instagram, Social Media Today

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: