Пройдіться серед гігантів, використовуючи привабливий новий AR-інтерактив National Geographic в Instagram. 

Що це?

Новий досвід доповненої реальності (AR) National Geographic в Instagram дозволяє глядачам розміщувати динозаврів у натуральному розмірі у своєму просторі, а також дізнаватися про останні знахідки – розповідаючи все те, що ми знаємо про стародавніх звірів.

Витягуючи з матеріалу обкладинки журналу National Geographic «Переосмислення динозаврів», три AR-ефекти підкреслюють, як крилатий І Ци міг ковзати, і що Дейноніх вирощував яйця, як сучасні птахи, а Спінозавр жив переважно під водою. 

Користувачі також можуть торкнутися режиму селфі та перетворитися в динозавра.

 

Досвід побудований на платформі Spark AR від Instagram, яка дозволяє будь-якому учаснику Instagram, а не лише послідовникам @natgeo, використовувати ці інтерактивні ефекти.

Коли ви запускаєте один із AR-інтерактивів, вам буде запропоновано постукати по рівній поверхні, щоб оживити динозавра. Ви можете налаштувати розмір дінозавра відповідно до вашого простору, використовуючи для масштабу людський силует заввишки 1,8 м. Тоді озвучка та текст від автора Майкла Грешка пройдуться по ключових останніх відкриттях.

Далі, за допомогою кнопки камери (внизу праворуч) в Instagram вам буде запропоновано перейти до перегляду селфі на передній панелі. Тут ви зіткнетеся віч-на-віч із динозавром – запрограмованим імітувати рух вашої голови та відкривати і закривати його рот, коли ви рухаєте своїм. Коли ви стаєте динозавром, вам пропонується зробити селфі за допомогою кнопки запису внизу екрану або натиснути та утримувати цю кнопку, щоб записати відео. Поділіться записом у своїх Instagram Stories.

Це вже третій досвід AR у галузі National Geographic. Щоб побачити попередні: шукайте Everest AR and The World in 2070.

 

Як отримати доступ до динозаврів

Якщо ви читаєте цю статтю на своєму смартфоні, просто натисніть тут для спинозавра , тут для Дейноніха або тут для І ци, щоб відкрити інтерактив у вашому додатку Instagram.
Якщо ви читаєте це на іншому пристрої, ви можете знайти інтерактив з усіма іншими AR-фільтрами в Instagram:

1. Відкрийте Instagram.
2. Проведіть пальцем ліворуч на домашній сторінці, щоб відкрити камеру Instagram.
3. Проведіть пальцем праворуч по фільтрах, щоб переглянути Ефекти.
4. Шукайте за назвами Deinonychus, Spinosaurus, Yi qi.

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: