Кампанія від агентства Saatchi & Saatchi London для Фонду лікування раку Марії Кюрі.

Фонд Марії Кюрі, котрий надає допомогу і підтримку людям з невиліковними захворюваннями та їх сім’ям, віддає данину пам’яті тим, хто загинув під час пандемії коронавірусу, відкриттям Національного дня роздумів, який має відбутися 23 березня – у першу річницю дня, коли Великобританія вперше була закрита на локдаун.

Відео починається, коли чоловік Марк танцює зі своєю дочкою, перш ніж показати одиноке фото костюма Марка. Далі у ролику згадується про тих, хто помер під час пандемії, демонструючи значущі для них предмети повсякденного життя, включаючи сонцезахисні окуляри, клавіатуру, інвалідне крісло та музичний програвач. 

Звуковий супровід від легендарного співака – Еда Ширана та його чуттєвої мелодії “Supermarket Flowers”, котру співак присвятив своїй покійній бабусі.

Телевізійна кампанія розпочалася поряд з радіо- та онлайн-діяльністю, а також 30- і 15-секундними версіями фільму та журнальним столиком, де представлені предмети, залишені від людей, які загинули під час пандемії. 

Національний день роздумів створений,  щоб ми задумалися про наші колективні втрати, підтримати тих, хто загинув, і сподіватися на світле майбутнє.

Джерело: Сampaign Livе 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: