Daily Wear Daily повідомляє, що NBA уклала “багаторічне партнерство” з Louis Vuitton. Окрім того, що Louis Vuitton створив ексклюзивний футляр для подорожей Ларрі О’Браєна (щороку видається команді NBA, яка виграє фінал), нова співпраця включатиме колекцію капсул, розроблену Вергілієм Абло, креативним директором чоловічого одягу легендарного французького будинку моди.


NBA – це Національна баскетбольна асоціація — чоловіча професіональна баскетбольна ліга Північної Америки, зокрема США та Канади. Входить в четвірку головних професійних ліг. Була заснована у 1946 році. 

 

Марк Татум, заступник комісара NBA, назвав партнерство ліги з Louis Vuitton “унікальним” і заявив, що NBA ніколи раніше нічого не робила “в такому масштабі”.

“Раніше ми співпрацювали з іншими будинками моди, але на зовсім інших рівнях та масштабах”, – повідомив Татум виданню WWD. “З соціальних мереж ми знаємо, що наші клієнти є великими шанувальниками бренду Louis Vuitton. Ми знаємо, що вони будуть захоплені цим новим партнерством та співпрацею”.

Розкішний та спортивний одяг – це найгарячіше поєднання в моді 

Оголошення про співпрацю NBA та Louis Vuitton є послідовним кроком, наслідуванням досвіду партнерства інших преміум-люксових брендів з різними організаціями для спорту та виробниками спортивного одягу. На цій справпраці прогнозується залучити додаткові 55 мільярдів доларів прибутку, повідомляв раніше Business Insider

“Я думаю, люксові бренди вибирають впливових та відомих гравців, тому що саме вони встановлюють тренди та формують культуру. І модні бренди дуже часто є частиною цієї культури”, – сказав Татум (NBA). “Наших гравців часто бачать у товарах Louis Vuitton”.

Тим часом повідомляється, що колекція капсул, яку створив Абло для NBA, буде натхненна трьома важливими моментами кар’єри баскетболіста: прес-конференціями, матчем та частими подорожами. Нову колекцію, буде запущено в жовтні 2020, вона буде включати “фірмовий багаж, одяг та інші товари Vuitton”.

Зі сторони Louis Vuitton, з коментарем виступив голова та генеральний директор Майкл Берк: “НБА поєднує стиль, мистецтво, моду, спорт та музику”, а Louis Vuitton вже давно асоціюється з найулюбленішими у світі трофеями. І тепер, завдяки цьому знаковому партнерству, спадщина продовжується – перемога дійсно подорожує в Louis Vuitton”.

 

 

Підписуйтеся на наш Telegram-канал: https://t.me/proideicom
Просувайтеся в кар’єрі: Події для маркетологів в Україні: Календар


Читати більше: Розбір “на холодну голову”. Чому реклама П.Пельмені все-таки варта засудження
Читати більше: Круті фото для Instagram за допомогою смартфона. Правила композиції та світла