Про креативну кампанію притулку для тварин «Happy Paw» від NEBO Ideas.

З початком блокування люди, як правило, нудьгували і скаржились, що сидять у чотирьох стінах. Підопічні Фонду «Happy Paw» їх дуже добре розуміли, будучи місяцями чи навіть роками змушеними до ізоляції у своїх клітках. Під час карантину було важко зібрати гроші на потреби притулку тварин, тому виживання стало для них справжнім випробуванням.

Мета рекламної кампанії: Збирати кошти на утримання притулку та доводити, що ізоляція з тваринами набагато цікавіша.

 

Для того, щоб люди охочіше пожертвували чотириногим, потрібно було щось дати взамін. Тому ми вирішили перетворити підопічних Happy Paw на «карантинних гуру», щоб вони почали навчати людей власній справі.

Спортивні гуру разом з Дашею Астаф’євою, ді-джеєм Наною та The Maneken проводили онлайн-тренінги в Zoom та Instagram.

За підтримки Film.ua та Megogo Film Guru переглянули український фільм “Foxster & Max” на Twitch разом з актрисою Дашею Рибак.

Книжкові гуру прочитали «Історію, яку розповів Жука» з Грасією Олійко та «Мені (не) потрібен собака» (книга молодої авторки Таїс Золотковської) з Ірмою Вітовською.

  Гуру гурманів разом із фуд-блогерами Дмитром Борисовим, Сергієм Дідковським, Марією Якуш, Катериною Пєсковою та Володимиром Ярославським поділилися рецептами каш та провели онлайн-курси кулінарії. Глядачам було запропоновано пожертвувати гроші на продукти харчування тварин.

 Гуру іноземних мов допомагав українцям опановувати ідіоми про котів та собак та проводив онлайн-уроки разом із школою Green Forest.

Музичні гуру створювали списки відтворення власними лапами, вибираючи найкращі треки про чотириногих в Apple Music.

  У процесі підготовки рекламної кампанії корпорація Crafta.ua приєдналася до “Карантинних гуру” для розминки команди та зробила свій благодійний внесок.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: