Netflix почав випускати свої мобільні відеоігри для деяких користувачів Android з вівторка.

Netflix розпочав випуск своїх мобільних ігор у вівторок, підштовхнувши потокового гіганта до нового бізнесу, оскільки він шукає додаткові способи залучити та утримати передплатників.

Передплатники мають можливість грати в п’ять різних ігор у додатку, зокрема «Stranger Things: 1984», « Stranger Things 3: The Game», «Shooting Hoops», «Card Blast» і «Teeter Up». Ігри спочатку будуть запущені для телефонів Android, а пізніше будуть доступні на iOS від Apple. 

Ігри доступні в додатку Netflix

Netflix працює над тим, щоб вийти за рамки традиційних пропозицій фільмів і шоу, щоб привернути більше уваги користувачів і додати цінності сервісу. Netflix вказав гру «Fortnite» як конкуренцію у своєму листі до акціонерів у 2019 році. Раніше цього літа він найняв керівника відеоігор Майка Верду з Facebook, де він був віце-президентом із доповненої та віртуальної реальності.

Ігри включені в підписку Netflix і не включатимуть рекламу чи покупки в додатку. Незважаючи на те, що Netflix заявив, що створюватиме ігри як окремий продукт, який конкурує з іншими сервісами, керівники сподіваються, що популярні персонажі чи ігри можуть допомогти з рішеннями щодо відеоконтенту в майбутньому. 

Наприклад, якщо компанія визнає, що персонаж грає в грі частіше, або одна гра працює краще, ніж інша, це може підштовхнути персонажа чи шоу до того, щоб вони були представлені більше.

«Можливо, колись ми побачимо гру, яка породжує фільм чи серіал», — сказав на початку літа Грег Пітерс, операційний директор і директор з продуктів Netflix. «Це було б чудове місце, куди можна потрапити, щоб дійсно побачити багату взаємодію цих різних форм розваг».

Джерело: Netflix

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Вакансія – Директор з маркетингу 🤯

♬ оригинальный звук – Мемас

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: