Netflix оголосив, що розпочав розповсюджувати свою функцію короткого відео, схожу на TikTok, Fast Laughs (переклад з англійської – швидкий сміх) для користувачів iOS на певних ринках. 

Гігант потокового передавання почав тестувати цю функцію минулого року, але з обмеженою базою користувачів. Ця функція тепер доступна для більшої кількості користувачів iOS у вибраних країнах, і тести на Android розпочнуться найближчим часом, йдеться у повідомленні компанії в офіційному дописі в блозі. 

Fast Laughs – короткі відеокліпи тривалістю від 15 до 45 секунд.

Джерело: Netflix

Користувачі зможуть отримати доступ до своєї стрічки, натиснувши піктограму “Швидкий сміх”, розташовану в нижньому меню навігації. Після перегляду короткого кліпу ви зможете відреагувати на нього смайликами, додати його до свого списку, поділитися з друзями або розпочати перегляд, натиснувши кнопку Відтворити.

 

Джерело: Netflix

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: