Про посткарантинний маркетинг в Україні та про те, як бренди випробовують абсолютно нові формати презентації своїх продуктів. 

Роли в пробці на Шота

Відомий столичний ресторатор Дмитро Борисов не зважає на складнощі, які приніс з собою коронавірус, і невпинно тестує найрізномантніші бізнес-ідеї.

Остання просто шокувала Київ, адже вперше на постійно перевантаженній вулиці центру столиці – Шота Руставелі – з’явилися продавці, які пропонують водіям придбати у заторі “швидку їжу” японської кухні. 

Джерело: instagram.com/dmytro_borisov

Пішоходи та автоучасники руху на Шота радо вітають таку комфортну та сучасну можливість придбати свіжеприготовану їжу та напої, не витрачаючи свій час, не виходячи з авто та дотримуючись соціальної дистанції. І вже загадують появу точок продажу в інших частинах Києва, де постійно бувають затори. Чи можливо, навіть, задумуються про стаціонарні точки для автолюбителів – такий собі Борисов-драйв, куди можна буде під`їхати у будь-який час та придбати улюблені страви з собою. 

У соцмережах Дмитру ставлять емоційні питання про умови зберігання їжі та проблеми з трафіком на вулиці, де працюватиме сервіс. У відповідь ресторатор запевнив, що їжа та напої будуть такими ж свіжими, як при звичайній доставці, тому що цей сервіс регламентується тими самими правилами, і проблем з оформленням теж не буде виникати, тому що продавець підходить до авто, за декілька секунд видає замовлення та проводить миттєву безконтактну оплату. 

BMW Україна

Автосалони в Україні теж відчули удар під час ізоляції. Традиційно офлайновий маркетинг втратив можливість комунікувати зі своєю аудиторією, це стало причиною тотального і термінового переходу в онлайн. З початку карантину у березні і дотепер усі дилерські салони пропонують онлайн-консультації, онлайн-оформлення та, навіть, онлайн-купівлю авто.

Унікальний формат презентації нової лінійки автомобілів випробувала маркетингова команда BMW в Україні. 

Олена Тарєєва – директор з маркетингу BMW Україна: “Доброго ранку, друзі. Мене звати Олена. Ми з вами знаходимося в чудовому місці: навколо ліси, поля, озера. Ми приїхали провести тест-драйв, який готували дуже довго, ще з минулого року, але, на жаль, світ так швидко змінюється, що ми були вимушені трансформувати та перевести все у віртуальний формат. Зустрічайте BMW xDrive Digital Edition.” 

Джерело: АВТ Баварія Україна

За задумом, 7 досвідчених водіїв-працівників різних дилерських центрів BMW випробували 7 повнопривідних позашляховиків BMW на складних лісових ландшафтах Київщини.

Піщана дорога, круті повороти, вертикальні підйоми та спуски — ви готові дізнатися, чи всі члени сімейства X здолають перешкоди, дістануться фінішу, та хто з них стане найпрудкішим, найвитривалішим та найшвидшим? Пристебніть паски, на вас чекає цілий вирій драйвових вражень. 

Кіноетикет в Планета Кіно

Команда Планета Кіно довго чекала на повернення глядачів. Коли їм дозволили відкритися, це стало приводом для кративної рекламної кампанії про безпечне відвідування кінотеатрів.

Кумедні собачки роз’яснюють нові правила кіноетикету. 

PRO Ідеї. Головні новини маркетингу продовжує стежити за унікальними кейсами українського маркетингу та буде розповідати вам про найцікавіші сучасні ідеї просування бізнесу.

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: