Компанія Nike, яка, як повідомляється, подала сім заявок на торговельну марку в жовтні в рамках підготовки до виходу в метавсесвіт, продаючи віртуальні кросівки та одяг, оголосила, що придбала студію колекціонування NFT RTFKT.

«Це придбання є ще одним кроком, який прискорює цифрову трансформацію Nike і дозволяє нам служити спортсменам і творцям на стику спорту, творчості, ігор і культури, — говорить Джон Донаху, президент і генеральний директор NIKE, Inc. «Ми купуємо дуже талановиту команду творців з автентичним і пов’язаним брендом. Наш план полягає в тому, щоб інвестувати в бренд RTFKT, обслуговувати та розвивати їхню інноваційну та творчу спільноту, а також розширювати цифровий слід і можливості Nike».  

Заснована в 2020 році Бенуа Паготто, Крісом Лі та Стівеном Василєвим, RTFKT, за його власними словами, створює кросівки та предмети колекціонування, готові до метавсесвіту, які люди можуть купити віртуально, сплачуючи реальні гроші. Його спеціальна команда використовує новітні ігрові движки, NFT, аутентифікацію блокчейну та доповнену реальність, щоб створити унікальні віртуальні продукти та досвід. 

Ще в травні студія зібрала початковий раунд на 8 мільйонів доларів під керівництвом Андрессена Горовіца за оцінку в 33,3 мільйона доларів. 

 

За даними CryptoSlam, відкидання CloneX NFT від RTFT, над яким студія співпрацювала з Такаші Муракамі, вже досягла обсягу транзакцій у 65 мільйонів доларів з моменту його першого падіння менше ніж 3 тижні тому.  

«Це унікальна можливість створити бренд RTFKT, і ми раді використати фундаментальну силу та досвід Nike для створення спільнот, які ми любимо», – говорить Бенуа Паготто, один із співзасновників RTFKT. «Nike — єдиний бренд у світі, який поділяє глибоку пристрасть усіх нас до інновацій, творчості та спільноти, і ми раді розвивати наш бренд, який повністю сформувався в метавсесвіті».

Фінансові умови угоди не розголошуються.

NIKE, Inc., що базується поблизу Бівертона, штат Орегон, є провідним у світі дизайнером, маркетологом і дистриб’ютором справжнього спортивного взуття, одягу, обладнання та аксесуарів для різноманітних видів спорту та фітнесу. Converse, дочірній бренд NIKE, Inc., який повністю належить, розробляє, продає та розповсюджує спортивне взуття, одяг та аксесуари. Щоб отримати додаткову інформацію, звіти про прибутки NIKE, Inc. та іншу фінансову інформацію можна знайти в Інтернеті за адресою  http://investors.nike.com. 

Джерело: Nike

 

Дивіться наші відео в TikTok: відкрити “Маркетинг для всіх”

 

@proidei.com

Курси з діджитал-маркетингу – БІЛЬ 🤧🤯

♬ original sound – Похититель Ароматов Шура Стоун

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше:

Читати більше: