Кампанія проводиться Wieden & Kennedy London.

Nike рекламує свою першу спеціальну колекцію для вагітних фільмом, віддаючи данину надзвичайній силі, яку жінки демонструють під час вагітності.

Створений Wieden & Kennedy, рекламний відеофільм “Найважчі спортсмени” представляють понад 20 жінок на різних стадіях вагітності та післяпологовому періоді.

 

Серед них тенісистка Серена Вільямс, американська футбольна зірка Алекс Морган та британський бігун Перрі Шейкс-Дрейтон, а також інші спортсменки з країн, включаючи Великобританію, США, Сінгапур, Францію, Австралію та Ямайку.

Рекламний фільм був створений Моллі Вілкоф та Дереком Луї та складений з більш ніж 22 годинних кадрів, знятих жінками та їхніми друзями та родиною, причому кожен відповідний кадр був зроблений дистанційно за допомогою Zoom.

Нова колекція Nike, Nike (M), тепер доступна в Північній Америці, Європі та Африці, а випуск буде представлений на азіатсько-тихоокеанському та латиноамериканському ринках пізніше цього року. 

Також Nike співпрацює з експертом до- та післяпологових вправ Джейн Вейк, щоб створити чотири тренування з аудіокеруванням спеціально для вагітних у програмі Nike Run Club.

Джерело: Nike

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: