Проста медсестра з ЦРК Києво-Святошинського району змогла підійняти Україну своїм закликом в Facebook. 

Зараз вона відомий та актуальний персонаж для інтерв’ю на телебаченні та статтей для сайтів новин. Більше того, 19 грудня планується всеукраїнський мітинг медичних працівників за розгляд умов праці та оплати

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=559187004909737&set=a.149522829209492&type=3&theater


Чому заклик медсестри став вірусним? 

•  Інтернет – це універсальний майданчик для обміну думками, досвідом, скаргами, відгуками про все, що завгодно. 
•  Функціонал Facebook дозволяє робити репости записів для залучення максимальної аудиторії зацікавлених. 
•  Психологія людей побудована таким чином, що ми найбільше реагуємо на сильні емоції. На негативні – розпач, горе, нещастя, гнів, лють, та позитивні – пристрасть, яскраве захоплення. Тому ми “заводимося” від емоційно-забарвлених записів та нудьгуємо від нейтрально-милих чи марудно-печальних.
•  Політика в нестабільній державі з низьким рівнем життя та великим розривом між заможними та бідними – багата на тригери, мозоль на мозолі. Аудиторія розігріта.
•  Проблеми простої людини зрозумілі для більшості населення України, яке балансує між життям та виживанням. Шанс виразити підтримку медсестрі та недофінансованій медицині – це можливість висказати свій протест державі, котрий був на устах. 
•  Якщо публічним лідерам думок з питань медицини – Супрун та Комаровському – можна вульгарно приписати “шкурний” інтерес, в той самий час, довіра до простої медсестри, яка є мамою-одиначкою, – абсолютна. 
•  Повідомлення Ніни Козловської розкачує в мережі “органічний” трафік на емоційних тригерах – це найбільш ефективний спосіб поширення інфоприводу. Її заклик до цільової аудиторії та її реакція – це мрія кожного рекламодавця, піарника та маркетингової компанії. 27 тисяч поширень в Facebook означає, що повідомлення безкоштовно і гарантовано побачили аудиторії друзів та підписувачів 27 тисяч осіб.

Читати більше: