Українські книги стали доступні за кордоном.

Тепер отримати книги українською мовою можливо у будь-якій точці світу протягом одного-трьох тижнів, а українці, які проживають за кордоном, отримали змогу читати друковані книги улюблених авторів-співвітчизників в оригіналі.

За перші дні роботи міжнародної доставки магазин вже отримав замовлення з Бельгії, Великобританії, Ізраїля, Іспанії, Італії, Німеччини, Чехії та Швейцарії.

Нова Пошта пишається статусом партнера українського бізнесу за кордоном й надалі буде підтримувати його прагнення вийти за межі країни.

До послуг українських підприємців — доставка до понад 200 країн світу з 7 000 відділень по всій Україні, митне оформлення «під ключ» та інші послуги.

 

Нова пошта — лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою — і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 7000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. НП Логістик — компанія, що надає послуги фулфілменту: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. Пост Фінанс — небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном.

Група Нова пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів. Група Нова пошта надає клієнтам — як бізнесу, так і приватним особам — повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова пошта, НП Логістик, Пост Фінанс і Нова пошта Глобал.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: