У першу неділю листопада завершився осінній сезон «Нова Пошта Марафон» та «Нова Пошта Напівмарафон» останнім стартом у Миколаєві.

Цей непростий рік додав викликів і учасникам, і організаторам бігових подій. Але Нова Пошта не закрила проєкт на карантин і з успіхом подолала всі перепони. Неможливість проведення звичного формату змагань через пандемію та заходи безпеки привели до появи онлайн-формату проведення марафонів та напівмарафонів. Що потім вилилось у створення унікального формату JustRun — поєднання онлайн-забігів з офлайн-емоціями.

Дистанційні змагання були вперше проведені навесні. Вони довели: бігати без ризику для здоров’я може кожен. І запит на здоровий спосіб життя виявився настільки великим, що у червні було зафіксовано рекорд України — наймасовіший онлайн-марафон, в якому взяли участь понад 5000 бігунів з усіх областей країни, а також з-за кордону. Окрім того, Нова Пошта провела челендж «Крути землю» та заснувала першу бігову музичну премію Nova Poshta Running Music Awards.

Окрім вже традиційних онлайн-змагань, у день закриття першого сезону відбувся ще один особливий старт: онлайн-забіг «Марафон для всіх». Його ідея — подолати марафон замість людей, які мріють бігти, але не можуть цього зробити через різні життєві обставини. Бігти «Марафон для всіх» можна було у будь-якій точці країни.

Навесні цього року у «Марафон для всіх» замість учасників бігли 500 кур’єрів Нової Пошти. У цьому ж сезоні Нова Пошта вирішила відкрити реєстрацію для усіх охочих. Дистанцію «Марафону для всіх» подолали більш як 500 учасників з 23 областей України, а також з Німеччини, Ізраїлю та США.

Герої, заради яких марафонці долали забіг, отримали свої власні марафонські медалі. У кожного з них своя історія долання труднощів і боротьби. Є одна особлива — про 26-річного Сергія Волевача, який після страшної ДТП і 4 місяців коми не втратив бажання жити та заново вчиться рухатись. Щоби прискорити відновлення хлопця, Нова Пошта вирішила подарувати йому дещо більше за медаль — відчуття бігу!

Для цього Сергія привезли до спеціальної VR-студії, де за допомогою спеціального обладнання він зміг пробігти Києвом пліч-о-пліч із чемпіоном Європи з кросу Сергієм Лебедем. Через велику кількість отриманих зворушливих історій Нова Пошта вирішила, що такий формат забігу проходитиме в рамках кожного сезону бігових стартів Нової Пошти.

Нова Пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 7000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. НП Логістик – компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. Пост Фінанс – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова Пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном. Група Нова Пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів. Група Нова Пошта надає клієнтам– як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова Пошта, НП Логістик, Пост Фінанс і Нова Пошта Глобал.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: