Компанія запроваджує нову концепцію відділень, які будуть надавати повний спектр послуг для бізнес-клієнтів і фактично замінять існуючі вантажні відділення Нової Пошти.

У планах Нової Пошти відкрити 40 таких бізнес-відділень у 2021 році у містах-мільйонниках, обласних центрах та деяких великих районних центрах.

«Нова Пошта має багато бізнес-клієнтів – це й гравці ринку електронної комерції, великий бізнес та малі підприємці, що працюють у різних сферах. За роки роботи з бізнесом ми вже добре вивчили їхні потреби: вони роблять багато відправок, доставляючи Новою поштою товари самого різного розміру – від невеликих ювелірних виробів до великогабаритної техніки. Дуже цінують свій час і бажають отримувати якісні комплексні послуги швидко та зручно. Весь цей досвід ми врахували при розробці концепції  своїх нових відділень», – коментує Олександр Бульба, СЕО Нової Пошти.

Нова Пошта вже не один рік вдало розвиває власну інфраструктуру, будуючи свої інноваційні термінали у партнерстві з іншими підприємцями. Тепер ми шукаємо співінвесторів, щоб побудувати «з нуля» нові відділення, які будуть орієнтовані на потреби бізнес-клієнтів. Модель партнерства наступна – інвестор будує відділення за власні кошти, а Нова пошта зобов’язується взяти його у довгострокову оренду.

Концепція бізнес-відділення

Нові бізнес-відділення розташовуватимуться у локаціях з найвищою концентрацією підприємств та розвиненою інфраструктурою: наявність під’їзних шляхів, парковка для клієнтів тощо.

Приміщення відділення поділятиметься на фронт-офіс та бек-офіс. Перший розподілятиметься на дві зони для оформлення відправлень: до 30 кг та понад 30 кг. У свою чергу в бек-офісі будуть знаходитися зони обробки посилок та вантажів, відділ пакування  та зона комфорту працівників.

У відділеннях надаватиметься повний спектр послуг для бізнесу: відправка та отримання посилок і вантажів, пакування відправлень, фінансові послуги. Також у відділеннях будуть діяти зони самообслуговування, де клієнти зможуть самі швидко оформити своє відправлення. Крім того, там буде працювати експрес-драйв, коли у клієнтів буде змога отримувати послуги Нової Пошти безпосередньо на парковці, навіть без відвідування відділення. Біля самих відділень буде проведено озеленення території.

Планується, що відділення будуть трьох розмірів: 800, 1100 та 1400 кв. м. Відділення площею 800 кв. метрів будуватимуться у районних центрах та деяких обласних, більші відділення – у містах-мільйонниках та обласних центрах.

Для будівництва бізнес-відділень Нова Пошта шукає надійних партнерів, з якими зможе розвивати довгострокові стосунки. Це може бути юридична особа чи фізособа-підприємець, які мають землю під будівництво, досвід зведення подібних об’єктів та фінансову спроможність для самостійного будівництва.

Пропозиції компанія приймає за електронною адресою: rentnp@novaposhta.ua

Нова Пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 7000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. НП Логістик – компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. Пост Фінанс – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова Пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном. Група Нова Пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів. Група Нова Пошта надає клієнтам– як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова Пошта, НП Логістик, Пост Фінанс і Нова Пошта Глобал.

Маркетинг 2020. Выводы маркетинговых директоров ключевых компаний в Украине

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: