Компанія Нова пошта доставляє посилки з лікарськими засобами вже майже 5 місяців і готова підбити перші підсумки.

Уряд України надав поштовим операторам дозвіл на доставку ліків наприкінці березня 2020 року. Завдяки цьому дозволу, Нова пошта змогла швидко забезпечити доставку лікарських засобів українцям під час карантину. 

Попит на цю послугу постійно зростає. Зараз Нова пошта доставляє лікарські засоби з понад 40 партнерських сайтів, серед них – apteka24.ua та doc.ua та інші.

Підбиваючи перші підсумки, втановлено, що послуга доставки лікарських засобів стала найбільш популярною серед жителів невеликих населених пунктів України. І це зрозуміло,  адже зазвичай вони відрізані від якісного медичного сервісу та ліків, і ця ситуація, на жаль, значно погіршилася через карантинні обмеження.

Успіх опції доставки ліків також пояснюється зручністю онлайн-замовлення, великим асортиментом, вибором цін і, звичайно, швидкою доставкою за високими стандартами Нової пошти. 


Група “Нова пошта” надає клієнтам – як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова пошта, НП Логістик, Пост Фінанс і Nova Poshta Global.

Нова пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 6800 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. НП Логістик – компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. Пост Фінанс – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Nova Poshta Global розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном.

Група Нова пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів.

Читати більше: