З 7 жовтня Нова пошта призупиняє надання послуги «Сейф-сервіс».

Послуга була запущена в тестовому режимі у серпні для здійснення безпечних онлайн-угод. Продавець замовляв послугу через мобільний додаток або бізнес-кабінет. При цьому кошти за товар не йшли відразу на рахунок продавця, а резервувалися. Тільки після того, як покупець оглядав та забирав посилку, гроші перераховувалися на карту продавцю. Така послуга зручна та корисна як для продавця, так і для покупця, тому користувалася попитом.

На жаль, було встановлено, що послугою почали зловживати шахраї. Вони начебто від імені Нова Пошта надсилають клієнтам смс-повідомлення з номером неіснуючої експрес-накладної та посиланням на підробний сайт для оплати.

Нова Пошта ретельно перевіряла такі ситуації та блокувала сайти та номери. Для того, щоб зупинити поширення таких неправомірних зловживань та з метою захистити своїх клієнтів — компанія вирішила призупинити дію послуги.

Компанія повідомляє, що всі угоди, які були створені клієнтами до моменту відключення послуги, будуть проведені в звичайному порядку.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: